Neděle, 5 února, 2023

Fotokoutek na svatbu byl dokonalý nápad

Fotokoutek na svatbu byl zcela jednoznačně dokonalý nápad, který se zrodil v mé hlavě. Svatební den má být za mě jedním ze zcela nevšedních dnů, který by měl být především plný zážitků pro samotné snoubence a také svatebčany. Za zcela originální a stylovou zábavu při příležitosti svatby jsem tak jakožto družička nevěsty zvolila pronájem fotokaravanu na celé tři úžasné hodiny. Fotokaravan není nikterak velký, nezabírá místo na parketu, a přitom naprosto mimořádně doplní venkovní prostor a přitáhne pozornost všech zúčastněných. Každý se v tomto fotokaravanu na svatbě mé nejlepší kamarádky Soni chtěl vyfotit. A když říkám každý, tak tím mám na myslí opravdu každého. 

Fotokoutek na svatbu obsluhovala profesionální obsluha

Fotokoutek na svatbu měla ve svých rukách naprosto profesionální obsluha, která si poradila s každou rekvizitou i inscenací, která se měla odehrávat ve fotokoutku. Zábavu ke svatebnímu focení jednoznačně patří a na této svatbě o zábavu rozhodně nouze nebyla. Neomezený tisk fotografií zařídil to, že si ze svatby každý odnesl velmi tučnou sadu fotografií s celou plejádou roztodivných poloh při focení. Díky neuvěřitelnému množství rekvizit si vybral každý tu svojí. Někdo se tak na chvíli stal strážcem galaxie a jiný zase profesionálním kuchařem či fotbalistou. Díky kvalitnímu wi-fi připojení na místě svatby jsme měli k dispozici všechny fotografie ihned také ve svých mobilních telefonech, což bylo naprosto skvělé. 

Fotokoutek na svatbu byl jednoznačně skvělou volbou

Fotokoutek na svatbu byl v každém ohledu naprosto skvělou volbou. Fotografie z tohoto skvělého dne se okamžitě dostali na sociální sítě a i ti, kteří na svatbu nemohli z nějakého důvodu dorazit, mohli být alespoň tímto způsobem její součástí. Rekvizity a cedulky s vtipnými texty v pozdních hodinách naprosto ovládli celou svatbu a dobrá nálada byla pomalu cítit i ve vzduchu. Mít podobnou památku ze svatby je k nezaplacení.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora