Úterý, 28 března, 2023

100% hypotéka

Pojem 100% hypotéka je už dávno minulostí. Stejně tak to platí o názvu hypotéka bez doložení příjmu. Již před několika lety přestaly tyto finanční produkty existovat, proto není možné si je v dnešním světě sjednat. V případě hypotéky bez dokládání příjmů je to každému hned jasné. Poskytovatel půjčky si vždy musí prověřit vaše příjmy. Není zkrátka a dobře možné, aby si je neprověřil. Proto vlastně tyto finanční produkty, potažmo jejich názvy neexistují, protože by to byl holý nesmysl. Poskytovatel úvěru si musí vždy ověřit, zdali jste schopni splácet. Proto si vždy musí prověřit příjmy a výdaje klienta. Důležitou součástí celého systému je také pravda. Říkáte si, proč je to zrovna pravda? Protože každý klient, který žádá o hypotéku, musí uvádět přesné, a především pravdivé informace. Poskytovatel úvěru si zjistí, jestli jste schopni splácet, abyste se nedostávali do ještě větších dluhových komplikací nebo jiných finančních nesnází. Nikdo si nepřeje, abyste své závazky nedokázali splácet.

Je to jednoduché

Ovšem dokazování je velice snadné a jednoduché. Nemusíte se už dopředu stresovat, že by vám to zabralo hodiny a hodiny času strávených po schůzkách a všelijakým vyřizováním. Netrvá to ani dlouhé měsíce, nýbrž vyřízení celé záležitosti a poskytnutí úvěru se počítá na dny. Podnikatelé nemusí zoufat ani v případě, že mají nízké daňové přiznání. Nebo snad máte nepravidelný měsíční příjem? Ani to nemusí být nezbytně překážkou k získání úvěru. Nemůžete snad vůbec doložit výplatu od zaměstnavatele? V tom případě můžete zainteresovat do smlouvy třetí osobu, která bude ručit svým výdělkem. Vidíte? Všechno se dá snadno a jednoduše vyřešit, stačí se obrátit na naše odborné středisko, které vám poskytne vždy veškeré informace.
Podnikání se dokládá vystavenými fakturami. V případě, že teprve podnik budete rozjíždět, pak nám bude stačit podnikatelský záměr. Jako u klasické hypotéky ručíte samozřejmě nemovitostí, kterou dáváte do zástavy. Poskytovatel hypotéky si musí ověřit výši vašeho příjmu, a dokonce také některých výdajů, aby byl plně v obraze. Uvádějte pro vždy pravdivé informace. Podnikatelé dokládají daňové přiznání. U spotřebitelských úvěrů se dokládá pracovní smlouva, výplatní pásky a výpisy z bankovního účtu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora