Pátek, 24 března, 2023

7 nejlepších aplikací, které nesmí chybět ve vašem tabletu

Tablet je skvělým pomocníkem na cesty i na práci. Když k němu přidáte klávesnici, můžete na něm klidně pracovat a nepotřebujete ani notebook. Na to, aby správně fungoval a poskytnul vám nejlepší služby, musíte do něj nainstalovat pár základních aplikací. Dnes si představíme několik z nich, na které byste neměli zapomenout při instalaci nových aplikací.

Aplikace pro čtení knih i zpráv

Jakmile máte k dispozici tablet, nepotřebujete čtečku knih. Stačí, když si nainstalujete Amazon Kindle. Spojí vás s účtem na Amazonu a mnoho knih bude mít zdarma. Bezplatná čtečka je také Freedly. Přečíst si zde můžete blogy, zprávy, Evernote, sociální sítě a mnoho dalšího. Aplikace pro tablet mají mnoho možností, a proto si můžete nainstalovat i jiné nástroje.

Tablet místo notebooku vyžaduje Microsoft Office

Chcete na tabletu také pracovat? Nezapomeňte si nainstalovat Microsoft Office, abyste mohli využívat funkce textového editoru, tabulky a dalších. Základní verze této aplikace je zdarma. Za prémiovou verzi zaplatíte několik set korun měsíčně. Jestli ale potřebujete kvalitní program na práci, zajisté se vám investice do Microsoft Office vyplatí.

Aplikace pro pohodlné sledování filmů

Tato aplikace vám nesmí chybět. Netflix je pro mnoho z nás hlavním zdrojem zábavy. Moderní streamovací služby můžete mít i v tabletu. Při dlouhých cestách s dětmi autem nebo vlakem budete zaručeně rádi, že si svou sbírku seriálů a filmů můžete vzít na cesty v tomto kompaktním zařízení. Obraz bude dost velký na to, abyste si film užili, a nemusíte s sebou nosit notebook.

Další aplikace, které nesmí chybět

Záleží samozřejmě na tom, jaké máte záliby. Jestli rádi fotíte, aplikace na úpravu fotografií a obrázků se vám bude hodit. Nainstalujte si Snapseed. Pro cestovatele zase budou nezbytné mapy a Trip Advisor. A jestli si chcete na tabletu kreslit, můžete vyzkoušet Autodesk Sketchbook. Stejně tak vás jistě potěší i různé hry, které si můžete vložit do svého tabletu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora