Úterý, 28 března, 2023

Automyčka Express

Provozujeme síť autokosmetických center pro kvalitní ruční mytí a čištění automobilů. Najdete nás velmi snadno v nákupních centrech. Než si nakoupíte, dokonale a šetrně vyčistíme Váš automobil.

Předmytí aktivní pěnou zajišťuje narušení nalepených nečistot a obstarává jemný průběh mytí. Vosk obstarává lepší ochranu karoserie vůči nečistotám a zvyšuje lesk vašeho vozidla. Každý z nás hrdých majitelů automobilů by jistě nejraději dopřál právě tomu svému tu nejlepší možnou péči. Ale jak už to tak bývá, času je málo a tak bývá častou volbou návštěva automatické myčky. Naše auto o nás mnohé vypovídá. Jedni řidiči jsou náchylní na jakékoliv šmouhy, které hyzdí jejich miláčka na čtyřech kolech, jiným nevadí, když nánosy nečistot zahalují barvu vozu. Co si budeme nalhávat, je to pouze mechanická náhrada za důkladné mytí a tak se vždy najde na voze nějaké místo, které není důkladně ošetřeno. A to nemluvě ani o rotujících kartáčích, které laku vašeho automobilu rozhodně neprospějí. Jak z toho ven? Vyzkoušejte Automyčka Express.

Automyčka Express
Automyčka Express

Šikovné ručičky

Automyčka pro vaše SUV i malý městský vůz. Dopřejte svému autu péči, lesk a šetrný mycí proces. Rádi se o něj postaráme. V jednoduchosti je síla a tak se Express myčka rozhodla spojit příjemné s užitečným. Do obchodního centra jezdí čas od času každý z nás a tak místo toho, aby váš automobil postával na parkovišti, stačí ho dovézt právě do Automyčky Express. Ruční mytí je zárukou šetrného zacházení k laku oproti automatickým automyčkám. Postaráme se o kompletní vyčištění interiéru Vašeho vozu. Tam už se ho chopí profesionálové na slovo vzatí a dle vašich požadavků provedou důkladný úklid a očistu. To vše ručně s důrazem na kvalitu provedené práce. Nemůže se vám tak stát, že nějaká část automobilu zůstane bez povšimnutí a špinavá. I v rámci nejlevnější služby je automobil ručně omyt bioaktivní pěnou, našamponován a ručně vysušen, včetně prahů a hran dveří, na které se mechanická automatická myčka rozhodně nedostane. Je třeba si předem uvědomit všechny detaily – zvážit svůj výchozí bod, své možnosti, vytvořit předběžný rozpočet a připravit strategii startu. Navíc je pozornost věnována i obtížně odstranitelným zbytkům hmyzu.

Široké množství služeb v Automyčce Express

Po opravě a servisu váš vůz rádi umyjeme. Automyčka v Chotíkově u Plzně zajistí ruční nebo bezdotykové mytí vozu. Zjistěte více o službách na našich webových stránkách. Nejen vnějšek vašeho automobilu si zaslouží důkladnou péči. Včetně klasických mycích programů máte na výběr třeba i důkladné vyčištění disků a ošetření pneumatik. Mezi oblíbené služby v nabídce patří také vysátí a vyčištění interiéru včetně všech vnitřních plastů, leštěné oken, voskování, leštění chromovaných součástí, impregnace kůže, voskování s UV filtrem pro ochranu laku a v neposlední řadě také čištění klimatizací. Automyčka ve Starém Hradišti u Pardubic, Hradecká 545 mezi sportovním centrem H-centrem a stavební firmou Miros dopravní stavby.

Nabízíme služby automyčky s obsluhou, Brno-Vinohrady. Mytí motoru, strojní mytí, ruční mytí, čištění interiéru… Vše s osobním přístupem a přesně na míru vašim požadavkům. Nebojte se vyzkoušet Automyčku Express  a dopřát vašemu automobilu důkladnou péči. Automyčka, značkové ruční mytí a čištění automobilů na profesionální úrovni dle certifikace ISO 9001 a Autokosmetiky Sonax s garancí poskytovaných služeb.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora