Pátek, 24 března, 2023

Brigády na léto

Naleznete zde velkou nabídku brigád v mnoha oborech: administrativní, manuální, obchod-služby nebo brigády v zahraničí; dále je možnost vybírat také práci na částečný úvazek, zaměstnání pro absolventy, brigády na léto, brigády od 15ti let…Pracovní agentura slouží k tomu, aby zájemcům o brigády či jiný typ práce pomohla najít uplatnění. Může zprostředkovávat práci s činností od doplňování zboží do regálů, ostrahy objektů, až po managerské pozice. „Velmi rychle jsem zjistil, že to nejdůležitější pro tuhle práci je komunikace. Znalosti o produktech přijdou časem,“ říká Pavel Nykodým ze společnosti Electro World, který tu před čtyřmi lety začínal na prodejně a dnes dělá školitele.

Brigády vám zajistí pracovní agentura

Naleznete zde velkou nabídku brigád v mnoha oborech, např. manuální (0), administrativa (0), obchod (0), úklid (0), ostraha (0) či jiné (0). Brigády nabízíme v Praze (175), Brně (91), Plzni (10), Ostravě (10) a řadě dalších měst. K výhodám pracovní agentury patří třeba ty, že má k dispozici informace o aktuálně volných pracovních pozicích, včetně veškerých podrobných informací o nich.  A to i o těch, které ve standardních inzerátech prostě nenajdete. Zároveň spolupracuje s prověřenými zaměstnavateli, kteří jsou často mezi těmi nejlepšími, které aktuálně najdete na trhu práce. Brigády Blansko, (obsluha strojů a zařízení) nejprve spolupráce na DPP a poté na plný úvazek , nepožadujeme vzdělání, nástup ihned Hledám… Pokud se k takové agentuře zaregistrujete, čeká Vás nejprve schůzka, na které si se zkušeným personalistou přesně specifikujete, co přesně chcete vykonávat za práci, jaké máte platové očekávání, vaše zkušenosti a znalosti a v neposlední řadě jaké máte představy o benefitech od zaměstnavatelů. Na základě těchto specifik poté agentura hledá práci vlastně za vás. Brigáda. Časově nezávazná. Pro studenty, maminky na MD, důchodce, zaměstnance, podnikatele, … Obchodní činnost. (od 15 let).

Letní i celoroční brigády

Brigády již od 15 let – inzerce. 253 inzerátů na této stránce: Focení retro. Oriflame, již od 15 let – celá ČR, Zdarma katalogy. Social specialista pro firmu Oriflame, od 15 let. Roznos letáků v Děčíně. Jakmile se objeví brigáda nebo jiná činnost vhodná právě pro vás, jste okamžitě informováni a účastníte se pracovního pohovoru ve vybrané společnosti. Aktuální nabídka práce v Praze a okolí. Vyberte si z volných pracovních míst v Praze a získejte kačky na to, abyste mohli žít svůj sen. I v tomto jste ve výhodě oproti ostatním, protože společnosti považují kandidáty, kteří přichází od pracovní agentury za již prověřené a často mají vyšší šanci pracovní místo získat zrovna oni. Pracovní agentura pro Firmy mohou vkládat brigády zcela zdarma a pro návštěvníky hledající brigádu je připravena řada funkcí usnadňující hledání brigády, jako například možnost zasílání nových nabídek na e-mail. Vás hledá místo bez toho aniž byste za cokoli platili. V případě, že se jí podaří pro svého klienta najít vhodnou práci, je jí odměna vyplacena přímo od dané společnosti. Pracují u nás lidé na celý i částečný úvazek, ale i brigádně. Směny si každý volí, jak potřebuje, a tak lze skloubit práci například se studiem, s mateřskými povinnostmi či koníčky. Pro vás jako klienta z toho tedy bez přehánění vyplývají samá pozitiva. Spoluprací s agenturou znatelně šetříte čas, reálně vám dopomůže k lepší práci, mnohdy je pro vás k dispozici práce ihned, jedná s vámi férově, poskytne vám potřebné informace o možném zaměstnavateli a pracovní činnosti a poradí Vám jaké finance jsou k dané pozici reálné. Prázdniny jsou na spadnutí a je nejvyšší čas začít si hledat brigádu na léto. Víte, jaký je minimální věk brigádníka, kde brigády hledat a jak je to se smlouvou? Poradíme vám. Zkrátka stojí vždy na vaší straně.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora