Pátek, 24 března, 2023

CANMET – spolehlivý a erudovaný partner pro kvalitní strojírenské technologie

Nejedna strojírenská společnost, ať už je menší nebo velká, se potýká s problémy ve své výrobě. Někomu chybí přesné a precizně vedené řezy, někdo se potýká s nízkou rychlostí, kterou ne a ne zvýšit. Brněnská společnost CANMET nabízí nejlepší strojírenské technologie, s jakými se můžete setkat. Je o erudovaný tým pracovníků, kteří mají svou práci velmi rádi, hledají stále nové a lepší možnosti a rádi vám poradí ve všem, s čím si nevíte rady sami. Na trhu je více než 30 let, o jejích kvalitách a zkušenostech není pochyb.

Laserové řezací stroje EAGLE

Pokud hledáte laserové řezací stroje, můžete sáhnout po modelech od polské společnosti EAGLE, která vznikla v roce 2006. I když je mladší než spousta světově uznávaných firem, dosáhla jejich kvalit a dokonce spoustu z nich předčila. Za to, jaký přínos přinesla na pole řezacích laserů, získala a stále získává značné finanční granty od Evropské unie.

CANMET nabízí hned tři typy jejích strojů. Řezací lasery si tak vyberou jak ti, kteří hledají ekonomickou variantu, tak ti, kteří chtějí vysokodynamické laserové centrum. Právě tato společnost vyrábí nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě, nabízí nejrychlejší výměnu stolů na trhu.

Spolehlivé tabulové nůžky

I v případě, že potřebujete tabulové nůžky, s důvěrou můžete u CANMET nakoupit. Při stříhání na nich dochází působením vnějších sil k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu. Hodí se pro přímé stříhání mnoha druhů materiálů od minimálních tlouštěk po silné plechy. Střižná vůle se nastavuje vždy dle typu a tloušťky stříhaného materiálu.

Vyberte si technologie, které vám pomohou. Tvářecí stroje, ohraňovací lisy, ohýbací centra a mnohé jiné ve skvělé kvalitě najdete na canmet.eu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora