Úterý, 28 března, 2023

Čím obdarovat muže

Pomalu se nám blíží tolik diskutovaný svátek svatého Valentýna, tedy svátek všech zamilovaných. Pokud nejste valentýnským Grinchem a Valentýna se svým přítelem, či manželem slavíte, jistě trošku tápete, jaký pro něj opatřit dárek.

Pánové to mají jednoduché, vsadí na jistotu, koupí bonboniéru ve tvaru srdce, prádlo a květiny a mají vyřešeno. Ale co my ženy? Ponožky se k Valentýnovi nehodí, a chceme-li miláčkovi darovat dárek, který bude nosit pořád při sobě, musíme trochu přemýšlet. Nabízí se pánský řetízek, náramek nebo hodinky. Existuje však i něco, co muž používá každý den a každému muži udělá radost kvalitní kožená pánská peněženka. Pro pány je to něco, jako kabelka pro dámy. Určuje jejich styl, společenský status a většina pánů na jejím pořízení bohužel šetří.

Pamatuje-li peněženka vašeho milého ještě minulé tisíciletí a nechce se jí vzdát? Pak je pátrání po nejlepším valentýnském dárku u konce. Muži si na infantilní dárečky se srdíčky stejně nepotrpí a peněženka je nejen praktický dárek, ale váš partner si na vás vzpomene pokaždé, když ji použije.

Tápete při výběru materiálu? Sázkou na jistotu jsou kožené peněženky. Jsou a vždycky budou in, vydrží opravdu dlouho, materiál je odolný, kvalitní, a navíc velmi příjemně voní. Kůži ocení naprosto každý chlap, pokud tedy není zapřísáhlý vegan. S barvou peněženky opatrně, sázkou na jistotu bude vybrat peněženku ve stejné, či podobné barvě, jakou nosil doteď, pánové v tomto velmi neradi experimentují.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora