Neděle, 5 února, 2023

Čištění filtrů pevných částic – regenerace filtru

Čištění filtrů pevných částic není radno podceňovat. Díky moderním technologiím je celý proces čištění šetrný, a přitom velmi účinný. Můžete se proto spolehnout na profesionály, kteří váš filtr navrátí do perfektního stavu.

Čištění DPF filtrů

Pro čištění DPF filtrů je hojně využíváno čištění hydrodynamickou metodou. Tato metoda totiž nabízí výbornou účinnost. Regenerace filtrů dokáže obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Při čištění je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu uvádí do pohybu vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru. Celý proces je přitom velmi šetrný, nedochází k poškození katalytického povlaku kazety filtru či mechanickému narušení obalu.

Čištění filtrů pevných částic

Profesionálové pro vás zajistí čištění filtrů pevných částic všech druhů pro automobily, autobusy, kamiony či průmyslové stroje. Na čištění DPF filtrů normy EURO 6, které jsou používány pro kamiony, autobusy, vysokozdvižné plošiny, zemědělské a průmyslové stroje je používán inovativní patentovaný adaptér. Součástí každého čištění jsou tlakové zkoušky pro zjištění míry znečištění a v závěru pro zjištění úspěšnosti čištění. Na jejich základě obdržíte protokoly a certifikáty.

Čištění DPF

Pro čištění DPF můžete přistavit vozidlo, či doručit samotný filtr. Jestliže přistavíte vozidlo, srvis se postará o demontáž filtru, jeho okamžité vyčištění a následnou montáž filtru pevných částic. Případně však můžete zaslat pouze filtr, nebo požádat o jeho vyzvednutí pracovníkem. Jakmile je filtr vyčištěn, bude vám doručen zpět. V perfektním stavu, připraven do provozu. Záleží pouze na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Moderní technologie umožňují účinné, a přitom šetrné čištění filtrů pevných částic. Neváhejte se obrátit na profesionály, kteří mají s hydrodynamickou metodou čištění bohaté zkušenosti.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora