Pátek, 24 března, 2023

Dosluhuje už vaše staré panelákové jádro a chcete jej nahradit něčím modernějším? Ve správných rukách to bude hračka

Počet klasických panelákových bytů přesahuje v České republice více než 1,2 milionu objektů. Téměř všechna tato místa mají jedno společné – vysloužilé umakartové jádro. To je v některých případech přes šedesát let staré, a tím pádem už dávno neplní svou funkci spolehlivě. Z toho důvodu je velmi dobrým nápadem nechat tyto součásti vašich domovů zmodernizovat.

Nejen bezpečí, nýbrž i estetická stránka

Pokud čtete tento článek, nejspíše jste již rozhodnutí nechat předělat váš starý byt na modernější a útulnější místo. Není se čemu divit, protože například nejvyhledávanější rekonstrukce bytového jádra promění váš domov naprosto k nepoznání. Samozřejmě existuje mnoho možností, čím tuto součást nahradit a jak si nechat vše udělat. Fantazii se meze nekladou a dobří řemeslníci moc rádi vyplní téměř jakékoliv přání.

Nejdříve si ale musíte pořádně rozmyslet, jak má rekonstrukce koupelny a vaší toalety vlastně dopadnout. Chcete nadále tyto dvě místnosti držet rozdělené, nebo si je necháte spojit v jednu? Druhá možnost je v posledních letech naprostým hitem, protože vytvoří praktickou a elegantní místnost. Zajisté i vy znáte někoho, kdo to přesně tímto způsobem má doma vyřešené.

Jste-li z okolí Prahy, máte štěstí

Jste-li z hlavního města, či jeho blízkého okolí, určitě se vám bude hodit rekonstrukce bytu Praha pod taktovkou známé společnosti Stavomág. Ta je jedním z hlavních hráčů na současném trhu a není pro ni problém vykouzlit vám opravdu pěknou domácnost se vším všudy. Zmíněný tým sestává ze stavitelů, elektrikářů, malířů, renovátorů, přičemž samozřejmostí jsou i instalatéři a ostatní potřebné profese. Díky tomu se dočkáte komplexních a kvalitních služeb, kterých si cení velké množství předchozích zákazníků.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora