Neděle, 5 února, 2023

Hledáte markýzu proti dešti na terasu či k zastínění balkonu?

Pokud patříte k lidem, kteří mají u domu terasu, dvorek, nebo třeba vlastníte byt s balkonem, můžete trávit čas venku, jak je vám libo. Tedy v případě, že máte plochu zastíněnou před sluncem, ale i deštěm. Když zastínění chybí, jsme mnohem více limitováni časem, kdy je hezké počasí. Existují ale prémiové markýzy proti dešti od T-Shade, s nimiž vám bude dobře na mnoha místech venku.

Proč právě markýzy proti dešti

Markýzy na terasu proti dešti i slunci od T-Shade mají mnoho předností. Jedná se o výrobu na míru, takže zastíní celou plochu, kterou potřebujete bez zbytečných přesahů či naopak nekrytých částí. Záruka na markýzy je 5 let a mají naprosto luxusní design. Ostatně o tom se můžete přesvědčit z videí na YouTube nebo, když se podíváte na realizace pro inspiraci na t-shade.cz.

Markýzy se dají doplnit o celou řadu příslušenství. K nejpopulárnějším patří kazetové markýzy, které mají na přední straně konstrukce box, do něhož se látka markýzy po smotání schová. Díky tomu je látka i konstrukce krytá před nepřízní počasí, a tak déle odolává „zubu času“.

Nejlepší cenu v poměru ke kvalitě nabízí markýza Markilux MX3. Je zárukou vysoké odolnosti a pevnosti, tvoří ji hliník a kvalitní látka, kterou můžete volit z mnoha barevných provedení.

Zastiňte váš balkon

Oblíbené jsou i markýzy na balkon, díky nimž si můžete vychutnávat spoustu večerů ve dvou či single v bezpečí balkonu. Budete moci být venku i při nepříznivém počasí. Zvolit můžete klasickou markýzu se sklonem nebo rovnou boční markýzu.

Boční markýza či závětrná clona slouží jako zastínění velkých oken, bočních stran pergol a podobně. Vzdušný materiál nepropustí slunce, vítr ani déšť, ale zajistí vám soukromí.

Více informací najdete na webových stránkách t-shade.cz.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora