Úterý, 28 března, 2023

Hypotéky zlevňují

Zájem o hypotéky upadá. Banky lákají klienty na nižší hypoteční sazby, nabízejí bonusy a odpouštějí poplatky. Blýská se na lepší časy? Úrokové sazby hypoték klesají nejen podle Fincentrum Hypoindexu. Banky snižují i nabídkové sazby ve svých úrokových lístcích.

Spousta podnikatelů hledá možnost, jak získat finance pro svou firmu. Banky často své klienty odmítají, a to například kvůli špatným registrům. Pokud hledáte možnost, jak neřešit registry, pak zvolte hypotéku bez registru.

Peníze jsou teď levné, ale ve vzduchu je cítit krize. Banky proto drží vyšší úrokové marže a vytvářejí si tak finanční polštář.

Tento výhodný finanční produkt může pokrýt veškeré vaše výdaje ve firmě. Sjednat si jej mohou pouze firmy a OSVČ čili podnikatelé. Peníze z takto získaného úvěru se musí vložit do podnikání. Můžete je však využít jakýmkoliv způsobem. Nakoupit movitý či nemovitý majetek, stroje a zařízení nebo naopak zvolit vyplacení se z dluhů. Pokud máte exekuce i na ty se dají finance použít, stejně tak jako na vyplacení zástav či refinancování půjček. Můžete s nimi zaplatit faktury, nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění a spoustu dalšího.

Hypotéky zlevňují osmý měsíc v řadě. Ani úroková sazba 2,61 procenta zájemce příliš neláká. Hypotéky jsou nyní dostupnější než před pandemií koronaviru. Průměrná úroková sazba v květnu klesla na 2,3 %. Zájem o úvěry na bydlení klesá,… ájemci o hypotéky se mohou radovat, úvěry na bydlení zlevňují. Banky v těchto dnech snižují úrokové sazby u hypoték. Reagují na krok České národní banky, která před dvěma týdny snížila základní úrokovou sazbu.

Pokud vás navíc banka již odmítla, pak to znamená, že zřejmě máte na svém kontě nějaký škraloup a jste zapsáni v registrech dlužníků. Pro vás je právě tato půjčka tím nejlepším možným řešením. Naše společnost se totiž specializuje na klienty, kteří již mají nějaké problémy či jiné finanční potíže. Proto vám velice rádi a ochotně pomůžeme i v případě, že máte záznam v registru.

Ekonomika se začíná dostávat z recese a hypotéky stále zlevňují. Hypoindex v dubnu klesl na 2,11 %. Měsíční splátka průměrné hypotéky je téměř o tři tisíce nižší než před pěti lety.

Podnikatelské úvěry pod názvem hypotéky bez doložení příjmu jsou podnikatelskými úvěry, u kterých nemusíte složitě dokazovat své příjmy. Česká spořitelna v posledních dnech zlevnila hypotéky o tři desetiny procentního bodu. Například hypotéku na deset let teď nabízí za 2,54 procenta.

Nevadí ani nižší daňové přiznání.

Vlastnosti a podmínky úvěru

o se to děje s hypotékami, ptají se klienti. Ačkoliv odborníci předpokládali růst úrokových sazeb, jsme svědky spíše opačného vývoje. V posledních týdnech se totiž banky předhánějí v tom, která nabídne nižší úročení hypotečních úvěrů. Při tomto typu úvěru se samozřejmě ručí nemovitostí. Za tu získáte až 70 % její odhadní ceny. Odhad si provedeme sami pomocí našich specialistů a ten neplatíte. Předem neplatíte ani žádné jiné poplatky. Doba splatnosti 1–30 let. Zvolit si ji můžete sami. Garantujeme nízké měsíční splátky i nízkou úrokovou sazbu.

Banky snižují úrokové sazby hypoték v reakci na koronavirovou krizi a snížení úrokových sazeb Českou národní bankou. Ke zlevňování úvěrů na bydlení… Nenahlíží se do registrů. Možností pro podnikatele je tedy spousta. Můžete mít dokonce i nízké daňové přiznání nebo exekuce. Vždy si s tím poradíme. Specializujeme se na tento typ klientů, tak se vůbec neostýchejte a vyplňte nezávaznou online žádost o úvěr. ČNB zasadila hypotékám v červnu dvě velké rány. Některé banky přesto hypotéky zlevňují. Další zdražení hypoték se ale blíží.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora