Pátek, 24 března, 2023

Jak se na tvorbu funkčních webových stránek dívá odborník?

Dnešní doba s sebou přináší ohromně rychlou digitalizaci a neustálý vývoj požadavků pro zajištění funkčního podnikání. Nezáleží na tom, jestli se pohybujete v oblasti řemesel, obchodu, či vás živí třeba finanční služby, rozhodně se neobejdete bez zajímavých webových stránek. Jak na ně?

Nejen uživatelská přívětivost

Mnozí laikové si myslí, že stačí pouze vytvořit několik podstránek, jež budou potenciálním zákazníkům přinášet stručný výčet informací. Jedná se o velmi rozšířený mýtus, který škodí ohromné spoustě podnikatelů. Každý profesionál vám moc rád řekne, kolik komplikovaných kritérií musí splňovat vaše online prezentace, aby byla funkční a přinášela zisky. Jedním z nich je i Jaroslav Voldřich.

Zmíněný odborník vám moc rád vysvětlí, že tvorba webových stránek je řemeslo jako každé jiné. Vše začíná identifikací požadavků klienta, kdy musíte jasně vědět, k jakému cíli vás online prezentace dovede. Následně přichází na řadu předvýrobní analýza, sestavení základní kostry stránek, vymýšlení grafiky a loga, sepsání úderných a funkčních textů, nakódování, spuštění a finální měření dlouhodobé výkonnosti.

Maximální zisky

Specifickou prací je i tvorba e-shopu, během níž je nutné vzít v potaz spoustu detailů. Naprostým základem je porozumění zákazníkům a utvoření jednoduchého prostředí, které povede ke snadné a rychlé konverzi. Pokud dané požadavky nesplníte vy, udělá to vaše konkurence.

Ani v této situaci se neobjedete bez spolupráce několika expertů, přičemž každý z nich špičkově sestaví jednotlivé kategorie (texty, logo, uživatelskou přívětivost a tak podobně). Plánujete-li i vy realizaci opravdu funkční online prezentace, nezapomeňte se svěřit do rukou ověřeným odborníkům z oboru. Spojte se s Jaroslavem Voldřichem a vyslechněte si ideální řešení přesně pro vás. 

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora