Pátek, 24 března, 2023

Jaký vybrat dárek k narozeninám

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a Vy jste tentokrát naprosto bez nápadu? Nechejte se inspirovat tipy na dárky od Firmy na zážitky a darujte některý z jejích dech beroucích zážitkových poukazů.

Čas na adrenalin

Není žádným tajemstvím, že muži rádi zkouší něco nového, co by posunulo jejich hranici odvahy o úroveň výše. Někteří muži zkouší své štěstí ve sportovních aktivitách, jiní se realizují ve své profesní kariéře. Adrenalinové zážitky jsou další možností, jak hodit za hlavu alespoň na chvíli své pracovní i každodenní starosti. Díky adrenalinovým zážitkům nejeden muž vyzkouší něco nového a přitom vzrušujícího. Třebaže se můžete zprvu u svého partnera setkat s ostychem, sama se přesvědčíte vzápětí, že lepší narozeninový dárek jste mu nemohla věnovat. Adrenalinové zážitky umožňují vrátit se duší do mladých let, kdy překonávání nejrůznějších překážek nebylo žádným větším problémem. Bohatou škálu adrenalinových zážitků disponuje Firma na zážitky. Jen namátkou lze zmínit letní novinku flyboard, nestárnoucí tandemový seskok padákem či vzrušující bungee jumping.

Darujte k narozeninám poukázku na tandemový seskok

Darovat můžete také poukázku na tandemové seskoky. Vouchery na tandemové seskoky můžete koupit zde www.firmanazazitky.cz/tandemove-seskoky/. Právě během tandemového seskoku se účastníku vlije do krve nekončící množství adrenalinu. Díky tomuto zážitku bude moci Váš partner poznat fantastický pocit nezávislosti a volnosti. Stoupající adrenalin se do krve dostaví již během letu letadlem. Nádherný pocit při výskoku a krásu volného pádu nelze popsat pouhými slovy. Jedinečnost daného okamžiku si můžete nechat zvěčnit záznamem.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora