Úterý, 28 března, 2023

Každá žena touží vypadat skvěle!

Co vlastně obsahuje slovo „vypadat skvěle“? Znamená to moderní drahé oblečení? Nebo dokonalé boty? Nejen to! Jde především i o upravené nehty! Modeláž nehtů je v současné době standard, který využívá většina žen. Laky na nehty dokáží zázraky, gel laky teprve!

Pomůcky na nehty

Pomůcky a nástroje na nehty jsou běžným vybavením k práci s nehty. Nůžky, štětce, pilníky a bruska na nehty nesmí v takové výbavě chybět. Opilování nehtů zaručí zdravější vzhled a cestu ke zkracování délky nehtů. Bruska na nehty a frézky se postarají o ztvrdlou kůžičku. Tím vším si můžete zajistit přirozený vzhled a cestu ke kráse nehtů.

Co ještě napomůže?

Ano, hádáte správně! Jde o laky na nehty. Je tisíce druhů laků na nehty, mezi nimiž si vy můžete vybírat! Zkuste třeba lak na nehty OPI. Ptáte se, co vám přinese? Vybírejte mezi zpevňujícími laky na nehty a mezi klasickými laky. K vytvoření gelových nehtů je zapotřebí gel lak na nehty. Ty dávají gelový vzhled, a přitom ještě nemusíte mít umělé gelové nehty. K tomu byste potřebovali UV lampu, gel lak a šikovné ruce. Ať už jsou to vaše ruce nebo ruce z kosmetických salónů.

Dokonalá sada

S dokonalou sadou si z pohodlí domova můžete vytvořit buď již zmíněné gelové nehtynebo akrylové nehty. Sada na akrylové nehty obsahuje gely, pilníky, různé šablony k tomu, abyste vytvořili nádherné nehty i samy. Dámy, nebojte se, neváhejte a pusťte se do toho! Podobně si vše můžete dát do kosmetického kufriku. Ten lze pak s sebou vzít na cesty a nehty si tak upravíte zrovna tam, kde potřebujete.

Dokonalý vzhled nejsou jen nehty!

K dokonalému vzhledu pomůže peeling. Zkuste Body Boom! Takový peeling dodává pokožce pružnost, čistí pleť a krásně voní. Vůně grapefruitu, jahody nebo banánu vás nabudí a oživí vaše buňky. Body boom obsahuje minerály, které vyživují a rozsvítí vás!

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora