Pátek, 24 března, 2023

Konference o zdraví

Na konferenci se setkali s pedagogy odborníci z řad záchranářů Karlovarského kraje, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva zdravotnictví, České školní inspekce a Ministerstva vnitra – Generálního ředitelství Hasičského sboru.

Konference Zdraví a bezpečí

Konference Zdraví a bezpečí, Každým rokem zhruba v polovině února pořádá Asociace Záchranný kruh odbornou konferenci Zdraví a bezpečí. Tato konference je zařazena do systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a je akreditovaná MŠMT, k tomu, abyste všem lidem ve vaší společnosti dali najevo, že se o ně zajímáte, nemusíte nutně každý den donášet na pracoviště koblihy. Bohatě postačí uspořádat společenskou akci, na které dojde k utužení kolektivu, a všichni se tam zároveň také naučí něco, co jim pomůže v praktickém životě během dalších pracovních dnů. Víte, kam tím míříme? Ti bystřejší z vás již tuší, že řeč je o uspořádání konference.

Co všechno musí konference obsahovat?

  • perfektní konferenční prostory
  • do puntíku připravený program
  • občerstvení a ubytování

Je samozřejmě jasné, že konferenci nemůžete uspořádat jen tak někde. Jelikož se jedná o formální společenskou událost, měly tomu odpovídat i prostory, v nichž k ní dojde. Pronájem prostor pro konferenci v Praze je tou ideální možností, protože hlavní město přináší daleko větší množství možností pro každého z vás. Navíc nám určitě dáte za pravdu, že naše metropole dodá akci jistou dávku profesionality.

K tomu, aby konference proběhla úspěšně, budete potřebovat i kvalitní doprovodný program. Zaměstnanci, kteří navštíví konferenční sál, musejí odcházet spokojení a plní nově nabitých vědomostí, které potom přenesou i do svého zaměstnání. Navíc si akci skvěle užijí, což je dalším plusem.

Musíte myslet skutečně na všechno

K tomu, aby akce proběhla úspěšně, nesmíte opravdu na nic zapomenout. Pokud vaši zaměstnanci nepocházejí z Prahy, budou potřebovat někde přespat. Důležité je také, aby vám na konferenci nepobíhali hladoví a bez tekutin. Bussines balíček vám v tomto ohledu prokáže vynikající službu, protože v sobě zahrnuje veškeré potřeby, které během skvěle stráveného víkendu můžete mít.

Doufáme, že si naše rady z tohoto článku vezmete k srdci a podaří se vám uspořádat konferenci, která bude ku prospěchu všech zúčastněných.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora