Pondělí, 11 prosince, 2023

Hledáte moderní bydlení v hlavním městě? Podívejte se na Byty u parku na Žižkově

Možná právě nyní přemýšlíte o novém bydlení. Každý dnes má vysoké nároky na to, kde a jak bude bydlet. Je to dáno už tím, že za byty neplatíme malé částky. Kvalitní bydlení vám mohou zajistit některé nové developerské projekty, mezi které patří také Byty u parku. Ty se nacházejí v městské části Žižkov, kde si dali architekti hodně záležet na tom, jak bude výsledný komplex působit. Také se jedná o lokalitu, kde máte veškeré zázemí a zároveň klid a pohodu.

Byty, kde si vybere každý

Znakem je rozmanitost bytů, které se zde nabízejí. Můžete si zde pořídit malý byt od 30 m2, ale také velký byt o ploše zhruba 140 m2. Rezidenční projekt Byty u parku tak dává možnosti jak jednotlivcům a dvojicím, tak rodinám. Architekti se zaměřili na skutečnost, aby všech 11 bytových domů bylo v souladu s okolní krajinou. To znamená, že nijak nepřevyšují okolní terén a jejich výška je 6 podlaží.

Stejně jako jsou navrženy citlivě byty vzhledem ke svému okolí, stejně příjemně jsou také nadrženy pro jejich obyvatele. Velice dobře jsou zde řešeny vnitřní prostory, které jsou designovány tak, aby zde pronikalo vždy dostatek slunečního světla. K dispozici zde máte také:

  • Terasy, lodžie či balkony
  • Garážová stání a sklepní kóje

Vždy samozřejmě v závislosti na tom, jaký byt si vyberete. Bytů je zde celkem 272 a k tomu dva ateliéry. Byty Praha 3 můžete pořídit také za zvýhodněných finančních podmínek. Můžete získat zvýhodněnou hypotéku, což se v dnešní době rozhodně vyplatí.

Výborné místo pro život

Stejně jako samotné byty, je důležité také okolí. V tomto případě je zde přímá návaznost na park Židovské pece, kde je mnoho možností k relaxaci a sportovním aktivitám. Bydlení na Žižkově je příjemné i z pohledu dopravní dostupnosti a dostupnosti služeb či kultury. Všude se snadno dostanete MHD i autem, je to kousek do centra či na Vinohrady. Jsou tady vzdělávací instituce, sportoviště nebo oblíbené hospůdky a restaurace.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora

- Reklama-123jobs