Úterý, 28 března, 2023

Mikroplyšové povlečení aneb když umělé vlákno konkuruje přírodnímu materiálu

Mnoho lidí si do své ložnice pozve přírodní materiály spíše než lůžkoviny z umělého vlákna. Proč? Hlavně kvůli výhodám, které z přírodních materiálů plynou. Pro samou lásku k přírodním materiálům však můžete přehlédnout výjimečný produkt z umělého vlákna, jímž je mikroplyšové povlečení. Ačkoliv je vyrobené ze 100% polyesteru, je hebké, měkké a příjemné na dotek. Spát se vám v něm bude jako v hřejivé náruči plyšové hračky. 

Přírodní materiály byly v ložnici vždy hlavním tématem

Ať už je řeč o masivním dřevu, ze kterého je vyrobený nábytek do ložnice nebo o bavlně, ze které je ušito ložní povlečení, má přírodní materiál v ložnici většinou přednost před umělými vlákny. Proč? Má řadu výhod, kterých u  umělých materiálů nelze dosáhnout. Vezměte si třeba péřové peřiny a polštáře z husího peří, které mají dokonalé termoregulační schopnosti, odvádějí vlhkost a mají dlouhou životnost. Nebo například bavlněné ložní prádlo, které je tak příjemné na dotek a dobře se udržuje. 

Plyšové povlečení… umělý materiál, kvůli kterému rádi uděláte výjimku

I vy máte radějí přírodní materiály? Kvůli povlečení z mikroplyše byste mohli svůj jednoznačný názor přehodnotit. Takzvané plyšové povlečení, které můžete znát i pod názvem mikroflanelové, je vyrobené ze 100% polyesteru. Povlečení má velmi jemná a hustě posetá vlákna, která zajišťují měkkost a hebkost. No jen si představte, jaké to bude, až se do peřiny povlečené plyšovým povlečením zachumláte! Celý dojem z tohoto povlečení mohou umocnit i mikroplyšová prostěradla, která jsou stejně měkkoučká. Plyšové spaní v poslední době zažívá boom. Plyšové povlečení je nejen pohodlné, nýbrž také moderní a nenáročné na údržbu. Vyperete jej klasicky v pračce při teplotě 40°C a nemusíte ho žehlit. Povlečení z mikroplyše také rychle usychá, nežmolkuje se a má dlouhou životnost. 

Plyšové povlečení si můžete vybrat z řady barevných variant, které vám pomohou přesvědčit se, že umělé vlákno v ložnici nemusí být vůbec propadákem.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora