Pátek, 24 března, 2023

Moderní koupelny nejen designem

Skvostné vany, mramory, mísy horké vody – to jsou koupelnové trendy z přelomu století. Nyní je ale načase jít s dobou a koupelnu zrekonstruovat nejen do moderní, ale také praktičtější podoby. Koupelna je místnost, do které denně jdete, takže je nutné, aby byla stylová a fungovala přesně tak, jak má a jak vy potřebujete. 

Nikdo nemá po ránu čas ani chuť dohadovat se s odrazem v prasklém zrcadle, cítit, jak se mu mokrý sprchový závěs lepí na záda, nebo si v rukou šmrdlat oschlé mýdlo. 

Moderní koupelna poskytuje veškeré zázemí, které jenom potřebujete a všechny vaše potřeby vyřídí přednostně a v okamžení. Přebudovat celou koupelnu není snadné, protože jako jediná místnost v domě neshazuje svou kůži tak snadno jako třeba stěny v obývacím pokoji. Šupiny v podobě kachliček se hůře odlepují a celková rekonstrukce nadělá opravdu mnoho nepořádku. Ale po ní se můžete těšit na moderní a funkční koupelnu se všemi vymoženostmi, které přináší jedenadvacáté století, jako například robotický vysavač.

Nechte se obsluhovat ve své koupelně

Začněme mýdlem. Naše babičky si myly ruce kusovým mýdlem, které bylo zabalené v plastové síťce a viselo na kohoutku nad umyvadlem. Naše maminky se myly tekutým mýdlem, podávaným dávkovačem, který se musel vždycky několikrát stisknout, než se uráčil počastovat vás trochou mýdla. Vy se můžete omývat bez toho, aniž byste se něčeho z toho dotkli. Moderní dávkovače mýdla jsou bezdotykové, stačí jenom nastavit ruku, aby senzor zachytil tento pohyb, a už máte na ruce přesně učené množství, které postačí na umytí rukou. 

Z moderního století k vám do koupelny budou zapadat také velké zrcadlové plochy – jednoduché, velké, ploché a praktické. Hodně v nich uvidíte a vaše koupelna se díky jejich velikosti rozzáří. 

Obdobou velkých a nevzhledných košů na prádlo, které v koupelně vždycky překážely, jsou dnes menší látkové koše, které lze snadno uskladnit a především snadno vyprat. Do své moderní koupelny si jistě nezapomeňte pořídit ani praktické ručníky ve sladěných barvách, které všemu dodají pocit čistoty.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora