Středa, 29 března, 2023

Moderní místo k životu?

Jak vypadá moderní místo k životu? Je to místo, kde se využívají digitální technologie, kde navíc jsou občané skvěle informovaní. Oba dva body spolu souvisí, vždyť díky moderním technologiím a vymoženostem jsou lidé skvěle informováni. Obce a města si musí uvědomit, že hlášení místního rozhlasu už není nic atraktivního. Stejně tak není atraktivní klasická úřední deska, na kterou se nevejdou všechny novinky a oznámení. Čím to tedy nahradit, jak jinak informovat občany a jak udělat z obce či města moderní místo k životu?

Jak již bylo zmíněno, dejte šanci digitálním technologiím. Ty nejsou vůbec špatné, to je třeba uznat. Konkrétně několik vymožeností se řadí k věcem, do nichž by se rozhodně investovat mělo. 

Digitální úřední desky

Znáte digitální úřední desky? Ty mohou plně nahradit klasické úřední desky stojící před obecním úřadem. Digitální úřední desky poskytují neustálý informační servis, a to čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Je to neomezený prostor pro sdílení dokumentů a pro sdělování informací. Můžete do nich zadat nejen novinky týkající se blížícího fotbalového utkání nebo plesu, také do nich zadáte 3D virtuální prohlídku města a mimo jiné i turistické trasy, cíle či aktuální počasí. 

Mobilní aplikace

Za zmínku stojí i mobilní aplikace, díky kterým občanů zjistí vše, co potřebují, ať už se budou nacházet kdekoli na světě. Prostřednictvím mobilních aplikací můžete své občany informovat ihned bez jakéhokoli zpoždění a včas. Je to skvělý způsob, jak být s občany neustále propojen. 

Digitální panely

Pak ještě existují digitální panely, které rozhodně budou mít své místo na obecním úřadě či jinde. Nahrazují klasické roll-up bannery, reklamní stojany nebo informační tabule. Jsou zkrátka moderní náhražkou zmiňovaných kdysi marketingových trendů. 

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora