Pátek, 24 března, 2023

MŠ Praha: Individuální vzdělávání a profesionální přístup pro spokojenost dětí

Mateřská škola je důležitou součástí menších i větších ratolestí. Jde o přípravu na následující školní život. Kromě kvalitního vzdělání však může MŠ Praha nabídnou i spoustu skvělých aktivit, které si děti rozhodně oblíbí.

Vlastní vzdělávací program

Jednou z největších výhod, kterou MŠ Praha ProFamily může nabídnout, je vlastní vzdělávání program. Je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku her. Zahrnuty jsou také prvky pedagogiky Montessori, přičemž je samozřejmostí individuální přizpůsobení každému dítěti. Dětem se věnují profesionální pedagogové, školka poskytuje také inkluzivní vzdělávání pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Připraveni jsou asistenti, logopedi a speciální pedagogové.

Zábava a poznávání

Nejenže vzdělávání probíhá zábavnou formou, ale děti si mohou vybírat i z mnoha různých kroužků. Jde například o keramiku, jógu, tanec, plavání i další sporty. Nabízí se i možnost canisterapie, starší děti mohou vyrazit na ranč s poníky. Kromě toho v průběhu roku probíhá řada výletů. Jde o výjezdy po Česku – za památkami, či kulturou. Ovšem školka v přírodě může být i zájezd k moři, ozdravné pobyty v lázních, lyžování a další. A vyrazit mohou dokonce i rodiče.

Komfortní prostředí

V Praze se nachází několik poboček ProFamily školek, ze kterých můžete vybírat. V každé školce je rozlehlá zahrada s herními prvky. Ve školkách jsou speciální a zdravotně schválené nezávadné hračky pro kreativní a optimální rozvoj schopností vašich dětí. Otevřeno je každý den od 7 do 19 hodin, přičemž je zajištěn i provoz o prázdninách. Navíc můžete využít i noční či víkendové hlídání, případně dopravu dětí do školky a zpět.

Soukromá školka je perfektní volbou pro vaši ratolest. Nabízí řadu benefitů, přičemž důvěra a skvělý vztah mezi dětmi, pedagogy a rodiči je prioritou.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora