Neděle, 5 února, 2023

Nechte opravit vaše okna a těšte se zase z jejich výborné funkčnosti

Nedílnou součástí našich nemovitostí jsou okna. Tím, že je denně otvíráme, ale také změnou teplot, UV zářením a někdy i nešťastnou událostí dochází k jejich opotřebování, pokažení. Jestliže potřebujete rychle a kvalitně opravit okna, můžete se s důvěrou obrátit na společnost Správa oken, s.r.o. z Prahy. Pomáhá denně zákazníkům z Prahy i středních Čech a objednané opravy provádí rychle bez zbytečného odkladu.

Opravy oken, s nimiž jsou zákazníci spokojeni

Společnost provádí opravy oken i dveří a výměnu těsnění, jež je staré a nefunkční za nové a kvalitní těsnění do drážky. Opraví poškozené části obvodových kování dle typu výrobce, zajistí rámové díly, vymezí skla v křídlech u oken i dveří nebo vymění staré a ošklivé žaluzie, které už neplní svůj úkol, jak mají, za nové.

Nové žaluzie do oken můžete volit z mnoha barev lamel i profilů a ve variantě klasické i celostínící. Žaluzie jsou vždy vyrobeny podle přání zákazníků a do 14 dnů expedovány až na místo montáže. Cena žaluzií se odvíjí od jejich metráže. Kupříkladu žaluzie Prim se hodí pro všechny typy plastových i dřevěných dveří a mají nový typ brzdy bez nutnosti aretace řetízku.

Máte malé děti? Pak se vám bude jistě hodit šikovný doplněk k žaluziím, a to spojka řetízku žaluzie. K dostání je ve čtyřech barevných variantách. Pokud dojde k působení síly na řetízek vyšší než cca 6 kg, spojka se rozpojí a nebude hrozit škrcení se dítka na smyčce řetízku.

Pořiďte si i spolehlivé venkovní zastínění

Je velmi účinné pořídit si venkovní stínění. Některé typy umí u vás doma vytvořit i za bílého dne dokonalou tmu. Vyberte si venkovní žaluzie, rolety nebo markýzy. Jestliže si nejste zcela jisti, pro který typ stínění se rozhodnout, erudovaní pracovníci vám poradí k vaší plné spokojenosti.

Více informací najdete na spravaoken.cz.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora