Úterý, 28 března, 2023

Neutrácíte zbytečně?

Víte, že spoustu kosmetických vymožeností ve skutečnosti vůbec nepotřebujete? Tak schválně, kolik produktů z následující sedmičky se najde ve vaší koupelně? Více než koupí drahé pasty zubům prospějete tím, že si je budete správně čistit. Základem zůstává mechanické odstraňování povlaků z povrchu zubu, protože čistý zub se nemůže zkazit.

Druhým typem je hypotéka s plovoucí (floatingovou) sazbou, kdy je výše úroků závislá nejčastěji na některé ze základních úrokových sazeb centrální banky. Cestování vlakem může být levnou možností, jak se dostat do školy nebo do práce. Domácí ekonomka pro vás u třech největších dopravců zjistila, kdo vám jízdné umí nejvíce zlevnit. Podívejte se na kompletní přehled.

Knihu Neutrácíte zbytečně? z roku 2020 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze – Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám. Získat peníze zpět za nákupy? Taky si říkáte, co je to za nesmysl? Ale ano, i takto lze nakupovat – pohodlně z domova u kávy a dortíku, a především šetrně! Šetřete své peníze a použijte je tam, kde jsou více potřeba. Už nemusíte běžet pokaždé do kamenné prodejny a nakupovat a nakupovat a nakupovat. Kromě peněz ušetříte především hodně času.

Nákupy přes internet

Možná platíte za elektřinu zbytečně velké částky. Pokud je jistič příliš silný, projevuje se to negativně na vašich účtech. Znáte to? Nejspíš ano. Pravděpodobně každý z nás vyzkoušel někdy nakupovat po internetu. Ale víte, že můžete získat slevový kupón a tím pádem může být váš nákup ihned levnější? Kupony na slevu jsou odměnou za to, že nakoupíte na vybraných portálech právě přes kuponyonline.cz. Je jich mnoho, nemusíte mít obavy, že byste nenakoupili výhodně! Tímpádem, jak už je napovězeno, nelze takové slevové kupóny použít při nákupu v kamenné prodejně.

Kde lze kupon uplatnit?

Tak zkuste léty prověřeny recept na vláčný tvarohový koláč s rozinkami namočenými v rumu. Příprava je rychlá a jednoduchá a výsledek bude stát za to. Potřebujete nové spodní prádlo? Astratex.cz vám nabídne nepřeberné množství a jistě si najdete šité vám na míru. Obchody s oblečením jako Alpinepro nebo Bonprix, obchody s obuví jako třeba Deichmann nebo Bata, ale i Jena-nábytek a spousty jiných serverů vám umožní využít takovýto kupon na slevu.

Mezi nejoblíbenější obchody patří:

  • Alza.cz
  • Astratex.cz
  • Answer.cz
  • Bibloo.cz
  • Decodoma.cz
  • Drmax.cz

Jaké jsou podmínky uplatnění?

Venku je už chladno a zase začínáme pomalu topit. Se zahájením sezóny a zároveň výrazným zlevňováním elektřiny vás možná napadlo, že byste mohli využít nové, výhodnější sazby. Opravdu to není těžké a zvládne to snadno každý „prvňáček“. Vyberte si e-shop, kde chcete nebo potřebujete nakoupit. Dále si rozklikněte kupón na slevu, objeví se vám speciální okénko, do kterého je vložen kód na slevu. Ten je potřeba si někam opsat nebo ho zkopírovat. Budete ho později potřebovat u online placení. Přestože se vás výrobci snaží přesvědčit o opaku, spoustu kosmetických vymožeností ve skutečnosti vůbec nepotřebujete. Tak schválně, kolik produktů z následující sedmičky se najde ve vaší koupelně? Napište ho do kolonky určené pro zadávání slev. Jediná podmínka, která vás čeká, je sledovat při jaké hodnotě nákupu lze vaši slevu uplatnit.
Nyní už je jen na vás, v kterém obchodě potřebujete nakoupit. Využijte tuto možnost a ušetřete svou peněženku třeba při nákupu se slevovým kuponem Kassa.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora