Pátek, 24 března, 2023

Online akce – živý přenos eventu do celého světa

Pokud plánujete přednášku, konferenci, či podobný event, není nutné pořádat ji offline. Technika nabízí spoustu možností a své sdělení tak můžete předat online, aby vaši posluchači mohli sledovat odkudkoliv.

Live stream

Live stream je skvělým prostředkem, jak můžete audiovizuální záznam přenášet přes internetovou či vnitřní síť na různá místa po celém světě. Celý event tak můžete organizovat čistě online, ovšem oblíbenou variantou jsou také hybridní konference. Lze zkombinovat klasickou přednášku s fyzicky přítomnými posluchači, a přitom můžete záznam současně přenášet přes internet, aby se mohl připojit kdokoliv.

Online akce

Online akce si nežádá složitou techniku. Posluchači budou potřebovat pouze internetové připojení a zařízení, na kterém budou sledovat. Pro přednášející pak tým profesionálů může připravit vše potřebné – kamery, mikrofony a samotný online přenos. Nepotřebujete tak mnoho zkušeností, event může probíhat tak, jak jste byli dosud zvyklí. Live stream pro vás připraví odborníci. U všech forem hybridních konferencí lze využít videoprojekci, AV záznam díky kamerám, ozvučení a mikrofonům, audio-video režii a mnoho dalšího pro ten nejlepší zážitek.

Online videokonference

Eventy, které lze pořádat online, jsou opravdu různé. Jednat se může o online videokonference, webináře, různá školení, kurzy a podobně. Jednotlivé účastníky lze snadno propojit. Firma navíc nabízí připojení jazykové mutace pomocí simultánního tlumočení, ať už fyzicky v místě akce či virtuálně. Dále pak můžete využít profesionální postprodukci záznamu a jeho zpracování pro další firemní účely.

Live streaming nabízí skvělé možnosti. Event tak lze zpřístupnit širokému publiku, aniž byste museli řešit prostory pro posluchače, či výběr místa. Připojit se lze z celého světa.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora