Úterý, 28 března, 2023

Originální vánoční ozdoby s fotkou můžete věnovat i jako dárek

Každoročně vytáhneme tradiční vánoční dekorace a ozdoby, z času na čas dokupujeme nové. Napadlo vás však nechat si vyrobit vaše vlastní rodinné dekorace? Právě to je hitem letošních Vánoc.

Přidejte letos ke svým vánočním ozdobám nové. Avšak ne ledajaké. Nechte si vyrobit vlastní s fotkou. Zaveďte klidně tradici, že vám každoročně do sbírky rodinných dekorací přibude nějaká ta nová. Wanapix nabízí výrobu vánočních ozdob na míru. Jaké máte možnosti?

Dostaňte své fotky i na vánoční stromek

Oblíbené jsou především klasické průhledné vánoční ozdoby ve tvaru koule a srdce, do kterých přidáte fotografii, popřípadě jiný obrázek a text. Ceny koulí se odvíjí od velikosti. Menší stojí 168 Kč a větší 241 Kč.

Vyrobit si lze nechat i dřevěné originální vánoční ozdoby s cenou 193 Kč. I na ně jde přenést otisk fotografie, případně přidat obrázek a text. Nejčastěji jméno. Kolečko, srdíčko, psí tlapka, punčocha, svetřík či hvězdička – tyto tradiční tvary lze využít i na průhledné vánoční ozdoby, které jsou alternativou k těm dřevěným.

Ve Wanapix vám však vyrobí taktéž vánoční hvězdu na stromeček s fotografií, krásná dřevěná kolečka z masivu s připomínkou Vánoc či s přáním, i skleněné gravírované ozdoby v podobě lahviček, do kterých je možné vložit vzkaz.

Vánoční ozdoby s fotkou lze věnovat i jako dárek

Chcete rodině věnovat krásnou vzpomínku na letošní Vánoce? Nebo poslat vzkaz, jak vám je moc líto, že je nemůžete trávit společně? Věnujte tyto krásné ozdoby s fotkami jako dárek. Hodí se dokonce i coby PF-ka. O fotky určitě nemáte nouzi. Fotí každý a fotíme stále. Využijte ty nejpovedenější fotky pro fotodárky. Cenou sice ekonomický dáreček, přesto naprosto unikátní – přesně to věnujete svým blízkým a přátelům. Ideálně, když z toho vznikne tradice. Již po pěti letech budete mít vy, či ti, takto pravidelně obdarujete krásnou sbírku.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora