Pátek, 24 března, 2023

Osy na cvičení jsou základ pro každou posilovnu

Udržovat se ve formě je dnes pro spoustu mladých lidí naprostou samozřejmostí. Poměrně běžně se ve volném čase věnují sportu, chodí do přírody, navštěvují fitness centra. Každý, kdo má o sportovním světě trochu povědomí, totiž ví, že kardio nestačí. Důležité je tělo také celkově posilovat, třeba právě v posilovně či fitness centru.

Fitness centrům ve větších i menších městech se tedy daří. Máte také jedno takové? Pak jistě víte, že jeho nezbytnou výbavou jsou olympijské osy. Pokud jsou ty vaše spíš v dezolátním stavu, je na čase je vyměnit.

Se špatnou osou se nedá pořádně posilovat

Možná jste se s tím už někdy setkali. Osa na posilování byla ohnutá, netočila se, měla příliš velký průměr úchopu, špatné značení nebo tragické vroubkování. Problémem je také nepřesná váha. Pokud víte, kolik zvedáte, a pak přijdete do posilovny, kde váha nesedí s uvedeným údajem, odjedete trénink s váhou nižší či vyšší, což prostě nebylo v plánu.

Přesně takhle by tedy osy na cvičení ve vaší posilovně vypadat neměly.

Nakupte nové osy na cvičení, přibydou návštěvníci

Jako dobrá posilovna nebo fitness centrum byste tedy měli mít dostatek os na cvičení v dobrém stavu. Olympijské osy prodává například e-shop Strongmann. Jejich olympijské osy jsou naprosto rovné. Běžné osy mají odchylku již z výroby, osa s odchylkou se ovšem špatně drží a má tendenci se přetáčet (tím víc, čím více ji naložíte). Tohle otáčení zvyšuje riziko zranění zápěstí. Do rovné osy se určitě vyplatí investovat.

Olympijské osy v e-shopu Strongmann s názvem Strongest 2.0 mají gumový náramek a stylové čepičky na koncích, díky nimž působí luxusně, a skvělá jehlová ložiska. Pro povrchovou úpravu byl využit černý tvrdochrom, který umožňuje pevnější úchop a chrání proti korozi. Třešinkou na dortu je pak přesná váha podle standardů Mezinárodní vzpěračské federace a Mezinárodní federace silového trojboje.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora