Pátek, 24 března, 2023

Pergola z hliníku vytvoří stabilní a odolné zastřešení terasy na mnoho let

Rozhodujete se, jakým vybavením zastínit vaši terasu, dvorek nebo třeba stání pro automobil? Lze volit z více typů zastřešení terasy, ale k těm nejlepším pro jejich vysokou životnost, pevnost a bezúdržbovost, patří hliníkové pergoly. Mají hezký design a hodí se jak ke klasickým venkovským nemovitostem, tak k moderním domům.

Pergoly, na které se můžete plně spolehnout

Aby vám však zahradní pergoly sloužily skutečně po mnoho let, je potřeba koupit ji u ověřeného výrobce. Jen tak budete vědět, že kupujete kvalitní výrobek, a že zde nakoupilo a bylo spokojeno mnoho zákazníků před vámi.

Hliníkové pergoly vysoké kvality nabízí společnost Atypy. Její zahradní pergoly mají stahovací střechu, a tak v případě, že se budete chtít slunit, necháte ji odtaženou a jakmile vám bude slunce vadit, zatáhnete ji. To vše aniž byste se museli zvedat z křesla, funguje totiž na dálkové ovládání.

Hliníkové provedení je ideální pro všechny, kdo chtějí nerezavějící variantu bez údržby s odolností vůči povětrnostním vlivům.

Střecha je tvořena třívrstvým PVC, které má pro zpevnění hliníkové profily. Má vysokou odolnost, je 100 % nepromokavá a odolná i proti silnému větru o rychlosti až do 117 m / s. Výkonný motorek zastřešení kdykoli stáhne pod malou stříšku, nebo roztáhne, vždy s pomocí dálkového ovladače.

Pergoly ideální k oknům a proskleným dveřím

Máte francouzské dveře nebo velké okno, balkonové dveře? K nim se pergola také hodí. Díky tomu, že se dá stáhnout, vám v zimě půjde dovnitř téměř stejné množství světla, jako bez pergoly. Toho byste u typu s pevnou střechou nikdy nedosáhly.

V nabídce společnosti je také bioklimatická pergola, která má otvírací lamely a umožňuje výbornou cirkulaci vzduchu pod pergolou.

Více informací najdete na atypy.cz.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora