Úterý, 28 března, 2023

Pneuservis

Pneu servis Praha 10 to není jen o tom, že vám řeší vzniklé problémy, je to také o tom, že vám pomůže s prevencí, a to tak, že se už nebudete muset obávat o svá kola. Je tomu tak, že k dalším službám, které souvisí s pneu servisem Praha 10, patří také 3d geometrie, ale třeba i laserová geometrie, která je prostě top. Jednou vyzkoušíte a více už nebudete hledat jiného dodavatele těchto služeb. Pneuservis Praha 10 využívá nejmodernější novinku v tomto oboru, a to John Bean, která patří ke špičce v tomto oboru měření. Cena je také v celku příznivá, záleží na tom, jak bude měření vypadat a jak bude náročné, pohybuje se od 500,- do 1.200,- Kč s DPH. Díky geometrii se dá změřit například sbíhavost kol, odklon kola, anebo třeba i záklon rejdového čepu, to vše a ještě mnohem více vám vysvětlí technici v pneu bazaru Praha.

Auto pneu Novák je tu pro vás!

Pneu servis Praha je společností, která má již skutečně letitou tradici a už roky pomáhá všem zákazníkům, kteří potřebují v oblasti auto moto či bazaru pneu skutečně pomoci. Společnost vznikla v roce 1993 a je dokonalým příkladem toho, že když člověk skutečně něco chce, tak to jde. První provozovna byla otevřena tenkrát na Praze 6. Nyní jsou otevřeny provozovny ještě na Praze 2 Vinohradech a skvěle funguje také pneuservis Praha 10.

Test podvozků není žádný problém

Pneuservis Praha Michle nabízí celou řadu služeb, a to samozřejmě není vše, protože krom výše zmíněného zde můžete vyřídit i test podvozku, ale třeba i test tlumičů Praha. Při testu podvozku se testuje celková náprava automobilu, takže budete mít skutečně jistotu, že vaše auto je v pořádku. Dojde k testu tlumičů, test kol, ale i test geometrie vašeho vozidla, takže směle do servisu, prevence je více než nutná a každý automobil ji skutečně potřebuje, takže není důvod návštěvu penuservisu Praha 10 odkládat.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora

- Reklama-123jobs