Neděle, 5 února, 2023

Podnikání s ready made společností

Toužíte po vlastní společnosti a chcete ji mít hned, bez průtahů a složitého vyřizování úředních záležitostí? Splňte si svůj sen a kupte si ready made společnost.

Co je ready made společnost?

Ready made společnost je společností, pro kterou je typické, že již byla založena a platně vznikla ještě předtím, než si ji koupíte. Veškeré doklady a dokumenty jsou tak vyřízeny a vše je po právní stránce vyřešeno. Nemusíte tak nic zdlouhavě vyřizovat na úřadech, stačí si koupit hotovou ready made společnost.

Firma je zapsána do obchodního rejstříku, nikdy nevykonávala žádnou obchodní činnost, tím není zatížena přechozími obchodními záležitostmi a je zcela nová, připravená jen pro vás. Samozřejmostí nejsou žádné dluhy ani závazky k věřitelům z minulosti. Ready made společnosti mají četné možnosti podnikání. Můžete si koupit společnost s oborem, ve kterém chcete podnikat nebo si jej změnit ve vlastní činnost.

Obsah obrázku osoba, interiér, stůl

Popis byl vytvořen automaticky

Koupě ready made společnosti se provádí převodem. Disponuje základním kapitálem, ke kterému můžete přidat vlastní kapitál. Převod je rychlý, tak abyste se nemuseli zabývat vyřizováním dokladů a zdlouhavých úředních procesů při zakládání a mohli ihned začít podnikat.

Součástí převodu je také úprava nové společnosti vám na míru. Můžete si nechat druh živnosti, jaký je ve firmě nastaven nebo si přidat další živnosti, tak aby vám to vyhovovalo a odpovídalo to druhu podnikání, jaký chcete provozovat. Převod se koná u notáře, kde se vyřídí všechny potřebné doklady k převodu společnosti.

Ready made firmy

Prodej ready made společnosti provozují firmy, které vám prodají již připravenou společnost k podnikání. Všechny ready made společnosti mají určen název, který si však můžete změnit, dle svých nápadů a potřeb. Ten je zaveden do obchodního rejstříku. Proto musíte zvolit takový název, aby jeho podoba byla unikátní, tj. nezaměnitelná s názvem jiné, již existující společnosti.

Obsah obrázku interiér, patro, místnost

Popis byl vytvořen automaticky

Firma má i adresu a sídlo, zpravidla disponuje vybavenou kanceláří s běžným administrativním vybavením. Kanceláře jsou v moderním designu, který je vhodný pro začínající společnost. Je vybrán tak, abyste zde mohli pořádat setkání s obchodními partnery nebo schůze se zaměstnanci. I pro nábor nových pracovníků kancelář jistě využijete. Součástí jsou také služby vyškolené asistentky.

Moderní podnikání

Koupě ready made společnosti je stále častější forma zakládání společnosti, bez starostí a zdlouhavého vyřizování. Může si ji zakoupit kdokoliv plně svéprávný (zpravidla od 18 let života), pokud je občanem České republiky. Nevadí, že jste nezkušení a neorientujete se v problematice začátku podnikání, např. založit start up je s ready made společností snadné. 

I cizinci si mohou koupit ready made společnost, ti však potřebují další potvrzení ze své země. Není problém si přidat i společníka nebo firmu přeměnit na akciovou společnost či s. r. o.

Okamžitě se stáváte jednatelem společnosti a můžete začít rozhodovat, kam se bude ubírat a čím zabývat. Splníte si své sny a rozjedete podnikání podle vašich představ. Více na stránkách registrační agentury – Parkerhill.cz

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora