Pátek, 24 března, 2023

Pomůžeme tam, kde jiní nepomůžou

Chystáte se pořídit si půjčku, nebo potřebujete pomoci při řešení exekucí a dražeb? Máte nějaký finanční problém a chcete s ním pomoci bez toho, aniž byste se neúnosně zadlužili? Společnost ,,Vitacredit je licencovaný poskytovatel úvěru bez rizika. Prošli jsme náročným a nekompromisním prověřováním od České národní banky, abychom mohli získat licenci k poskytování spotřebitelských úvěrů a úvěrů pro podnikatele. Tímto testem jsme prošli a ke dni 11. 05. 2018 nám bylo uděleno oprávnění k provozování činnosti poskytovatele nebankovního úvěru, nebankovní půjčky a nebankovní hypotéky. Naši klienti jsou ve výhodné pozici díky srtovnatelnosti standardů procesů se standardy bank.

Nevíte si rady?

Tam kde všechny finanční prostředky selhali a kde selhali i jiní poskytovatelé úvěrů a půjček, my držíme neustále při našich klientech a snažíme se na každé situaci najít nějaké pozitivum. Naše krédo je, že žádný problém není neřešitelný. Můžete se na nás spolehnout, jestliže se rozhodnete řešit vaši finanční situaci s námi. Sloučíme půjčky, stejně tak sloučíme úvěryv jeden, abyste mohli lépe splácet. Klientům se individuálně věnují naši certifikovaní pracovníci, připraveni pomoci s jakoukoliv nebankovní půjčkou, nebankovním úvěrem, nebo firemním úvěrem. Před uzavřením smlouvy s námi neplatíte žádné skryté poplatky.

Profesionální přístup ke klientům

V průběhu splácení úvěru se vám bude kdykoliv věnovat certifikovaný pracovník, který je připraven zodpovídat vám veškeré dotazy a podat vám kdykoliv pomocnou ruku. Nebankovní úvěry a nebankovní půjčky od nás mohou být poskytnuty až do 15 ti let a v případě úvěru vyššího, než je 499 000 Kč až do 20 ti let. Naše společnost je připravena vyplatit klientovi hotovost již v den podpisu. Poskytujeme úvěr pro podnikatele, ale i úvěr pro běžné lidi. Žadateli o nebankovní půjčkupomůžeme při vyčíslování jeho stávajících dluhů a společně se dohodneme na možném řešení. Tak neváhejte a obraťte se na nás, my už se o vás postaráme.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora

<