Úterý, 28 března, 2023

Propisky s potiskem levně: Vybírejte z pestré nabídky reklamních předmětů

Reklamní předměty mají při propagaci firmy velký význam. Rozhodně byste neměli podceňovat jejich důležitost. Může jít třeba i jen o drobnost. Skvělou volbou jsou propisky s potiskem. Levně je nakoupíte, přičemž mohou přilákat mnoho nových zákazníků.

Reklamní propisky

Psací potřeby se skvěle hodí jako reklamní předměty. Jde o praktickou drobnost, kterou využije v podstatě každý. Vybírat přitom můžete z opravdu pestré nabídky. Klasikou zůstávají obyčejné plastové propisky. Oblíbené jsou však i hliníková pera a kovové propisky. Mezi největší výhody rozhodně patří to, že není problém sehnat propisky s potiskem levně. V nabídce však čekají i značková pera, luxusní soupravy, ekologické psací potřeby a vícefunkční propisky.

Technologie tisku

Na psací potřeby můžete umístit libovolný potisk, nejčastější volbou je logo firmy. Většinou je pro potisk produktů využíván tamponový tisk – od jedné do čtyř barev. Ovšem nabízí se i další technologie jako je sítotisk, transferový tisk, digitální tisk, či třeba pískování. Pro kovové propisky a pera se perfektně hodí laserové rytí, jde o skvělou metodu, díky které i obyčejná kovová propiska získá luxusnější nádech.

Další nabídka

Reklamní předměty samozřejmě nezahrnují pouze psací potřeby. Vybírat můžete i z jiných produktů. Vždy je však důležité dobře zvážit, zda se vybraný produkt k vaší firmě hodí, osloví potenciální zákazníky, a přitom nebude vtíravý. Velmi oblíbené jsou klíčenky, flash disky, počítačové příslušenství, ale i reklamní textil, drobné vybavení do domácnosti, kancelářské potřeby a podobně. Stačí jen vybrat vhodný produkt a pak zvolit potisk.

Díky široké nabídce psacích potřeb i jiných reklamních předmětů se můžete spolehnout, že vyberete to pravé pro svou firmu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora