Neděle, 5 února, 2023

Psi a kočky potřebují hračky. S nimi se nebudou nudit ani vyvádět lumpárny

Psi stejně jako kočky, jsou velmi hravá zvířata, zvláště když jde o mláďata nebo mladé dospělé „kousky“. Pokud nemají dostatek podnětů a hračky, s nimiž si mohou bez omezení dosyta hrát, najdou si něco, co jim jejich potřebu vydovádět se splní. Jenomže to nám pak mohou často vstávat vlasy na hlavě, když vidíme spoušť, kterou napáchali, nebo novou botu, kterou bez uzardění rozkousali. Se správnými hračkami se vám to nestane.

Kočičí hraní a dovádění

Jestliže jsou ve vašem hledáčku hračky pro kočky, nechte se inspirovat zajímavými drobnostmi, které koťata i dospělé baví. Oblíbený je třeba prut s peřím, který může mít délku cca 50 cm. Peří je pro kočičí kluky a holky náramným lákadlem, ke hře je povzbuzuje to, jak se při pohybu hýbe, uniká.

Poptávanou mezi majiteli koček je i prut s myškou a ocáskem. Je obdobou výše uvedeného, jen vzhledově trošku jiný. S jistotou můžete koupit i závěsnou myš, kterou lze umístit např. na dveře nebo skříň. I kuličky, balónky a míčky různých velikostí jsou báječnou hračkou.

Chcete-li něco moderního, kupte jí Disco kouli KONG nebo podobnou. Ta vysílí různé obrázky do okolí a malá čtyřnohá šelma je s nadšením chytá. Trefíte do černého i s plyšovými nebo textilními medvídky, králíky nebo rybkami se šantou.

Bavíme psy

I zabavit pejsky je důležité. Jen tak nebudete mít okousané papuče, boty, ale také ovladače od TV nebo třeba rohy kusových koberců. Podíváme-li se na hračky pro psy, evergreenem je uzel pro psy, který mu můžete házet dosyta kdekoli venku. Důmyslná je např. hračka guma + tenis Jumbler míč KONG L/XL. Uvnitř najdete tenisový míček, který podporuje hru psa pohybem uvnitř.

Pískací hračky, napodobeniny, přetahovací hračky nebo jiné, najdete v e-shopu Hawaj. Vyberte mu několik typů, abyste měli záruku, že jej hračky zaujmou a zabaví na dlouhou chvíli.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora