Středa, 29 března, 2023

Registrace a přihlášení na badoo. Jak jednoduše na to?

Nejedná se o českou seznamku, ale je zde samozřejmě i spousta uživatelů z ČR. Velkou výhodou je možnost najít tady někoho z celého světa, takže pokud jste svobodní a nehraje pro vás roli jazyk ani místo, pak lze skvěle využít také tuto seznamku, na které jsou miliony lidí z celého světa. Stále vás hodně zajímá, jak se registrovat a přihlásit, tak se na to podíváme trochu blíže a třeba vám tento krátký článek ušetří nějaký ten čas a hledání jinde. Vyzkoušet badoo tak můžete ještě dnes.

Registrace na badoo není nutná

Většinou každý využije místo registrace na badoo prostě přihlášení přes nějaký svůj existující účet u jiné platformy, například Facebook nebo Google účet. Pokud ale nechcete účty propojovat a chcete se registrovat například pomocí e-mailu, můžete. Stačí pokračovat na registrační formulář a vyplnit všechny potřebné údaje, které po vás badoo bude požadovat. Konkrétně jsou to následující: jméno, datum narození, město, pohlaví, e-mail nebo telefonní číslo a heslo.

Mnohem jednodušší je ale přihlášení pomocí nějakého vašeho existujícího účtu, takže doporučujeme tento způsob. Je to rychlejší a bez dalšího klikání, vyplňování a pamatování si hesla.

Přihlášení na badoo

Přihlášení na seznamovací platformu badoo je velice snadné a mnohem rychlejší než vytvářet další registraci. Můžete k tomu využít jednu ze sociálních sítí nebo komunikačních platforem a to Facebook, Google, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex, nebo Mail.Ru.

Velkou výhodou je skutečnost, že nemusíte vytvářet další novou registraci, a tedy další účet jen pro badoo. Prostě využijete svůj stávající profil, který již máte. Obavy o nějaké zneužití mít nemusíte, protože tak či tak prostě na internetu své údaje někde máte a badoo si na bezpečnost potrpí. A když zvolíte Facebook, který používá asi nejvíc uživatelů nejen badoo, nemusíte mít žádný strach, že by badoo cokoliv na vašem facebooku a profilu zveřejňovalo. Toto propojení je skutečně jen pro účely rychlého a snadného přihlášení na badoo.

Další informace, včetně doprovodných obrázků, můžete získat na seznamce randino.cz/badoo.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora