Neděle, 5 února, 2023

Restaurace na Benecku vaří v TOP kvalitě

Restaurace na Beneckuvaří skutečně v naprosté TOP kvalitě. Sama jsem se o tom s manželem přesvědčila na naší společné večeři u příležitosti oslavy našeho desetiletého výročí svatby. Top restaurace Benecko je naprosto dokonalou záležitostí. Vaří se zde totiž primárně z lokálních surovin, které jsou každý den čerstvé. S těmito velmi kvalitními přísadami poté naprosto dokonalí kuchaři dělají doslova divy. Kromě jiného si zde můžete pochutnat, a to stejně tak, jako já s manželem na zcela výborné domácí zmrzlině, kterou si zde sami vyrábějí. Je až neuvěřitelně chutná a lahodná. Pokud byste tak měli cestu mezi Vrchlabím a Jilemnicí, je doslova povinností se v této přenádherné horské restauraci zastavit. 

Kam jít na jídlo na Benecku? Jedině to této famózní restaurace!

Kam jít na jídlo na Benecku zeptala se mě nedávno má kamarádka, která zde měla strávit dva dny se svým manželem. Ihned jsem jí dala zpětnou vazbu a odkázala ji na Hotel TOP Benecko, ProFamilykterý je k ubytování na tomto místě zcela stvořený. K tomu jsem jí řekla, že se na místě nachází také perfektní moderní horská restaurace, kde si na jídle více než pochutná. Samozřejmě jsem jí upozornila také na to, že je zapotřebí včasná rezervace restaurace Benecko, jelikož bývá často zcela plná a najít volné místo tak bývá doslova nevyřešitelný problém. Kamarádka si mé rady vzala k srdci a na místo se vydala. Servis, atmosféra i naprosto precizně připravené jídlo, u jehož zrodu mohla být zejména díky otevřené kuchyni v restauraci, jí doslova vyrazilo dech. 

Top restaurace nejen pro všední večeře

Top restaurace Benecko není stvořená pouze pro všední večeře, ale je to také perfektní restaurace na svatební hostinu. Benecko je mimo jiné samo o sobě velmi romantické místo, které je doslova stvořené pro novomanžele. Restaurace kromě jiného umožňuje připravit tabuli pro čtyři až 80 osob v interiéru a díky venkovní terase až pro krásných 120 osob. Jakákoliv svatba či oslava anebo firemní akce tak na tomto místě lze bez větších obtíží zrealizovat. Top restaurace Benecko je prostě všestranné místo, na kterém lze uskutečnit takřka cokoliv.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora