Neděle, 5 února, 2023

Revize elektro: Využijte komplexních služeb pro bezpečný provoz objektu

V jediném objektu se může nacházet mnoho různých elektrospotřebičů, zařízení a elektroinstalací. Aby byl zajištěn jejich bezpečný provoz, neobejdete se bez pravidelných revizí. Právě profesionální kontrola totiž odhalí případné závady a nabízí tak rychlé řešení problému.

Elektrozařízení

Mezi jednotlivými druhy revize elektro má své významné místo revize elektrozařízení. Revizní práce na zařízeních vysokého a velmi vysokého napětí jsou pro bezpečnost důležité. Odborníci se proto zaměřují na elektrorevize na zařízeních v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV a 400 kV. Samozřejmostí je pak také měření velmi malých přechodových odporů přístrojem MOM 690 PROGRAMMA, revize a měření spínacích časů vypínačů či plnění přístrojů plynem SF6.

Elektrospotřebiče

Elektrospotřebiče jsou v mnoha průmyslech naprostou nezbytností. I v tomto případě je však nezbytné myslet na bezpečnost zaměstnanců při práci a věnovat tak pozornost pravidelným revizím. Spotřebiče jsou rozděleny do různých kategorií, podle kterých se odvíjí také vhodné lhůty pro revize. Abyste sami nemuseli hlídat, kdy je třeba provést revizi, obraťte se na profesionály, kteří vše vyřeší za vás. Problémem není ani oprava drobných závad, které jsou odhaleny během revize.

Elektroinstalace

Ačkoliv elektroinstalace a rozvody nejsou na první pohled tak nápadné, rozhodně si také žádají pravidelnou údržbu. I zde se lhůty pro revize mohou značně lišit, zejména dle toho, v jakém prostředí se nacházejí. Periodická revize tedy kontroluje stav instalace, aby neohrožovala zdraví osob v daném prostoru. Kromě toho jsou však důležité také výchozí revize u nově zavedené elektroinstalace či případně mimořádná revize, ke které dochází po úpravách a opravách rozvodů.

Elektrorevize obsahují mnoho různých služeb, každá z nich má přitom svůj význam. Nezapomínejte proto na pravidelné kontroly.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora