Pátek, 24 března, 2023

Rolovací mříže: Kdy se hodí a jaké jsou možnosti při jejich výběru?

V případě, že vlastníte obchod s vitrínou někde v nákupním centru, případně přímo na ulici, je bezesporu důležité dbát na kvalitní zabezpečení. Kromě samotných vstupních dveří a jejich řádného zajištění pomocí zámků je nezbytné si ohlídat právě i výlohy, skrz niž se často zloději dostávají dovnitř tak, že rozbijí skleněnou výplň. K zajištění je praktické investovat do rolovací mříže.

Zvýšení ochrany majetku

Rolovací či roletové mříže jsou tedy v první řadě bezpečnostním prvkem, kterým můžete lépe chránit svůj obchod, případně třeba skladové prostory a další objekty. K tomu, aby mohly dokonale plnit tuto základní funkci, je samozřejmě nutné zvolit dostatečně precizní řešení. Ideální jsou rolovací mříže, jež mají konstrukci vyrobenou z vysoce odolných materiálů, zejména oceli. Aby nebyly prostupné, nesmějí být jednotlivé mřížky, pakliže se nejedná o modely s plnými lamelami, příliš velké.

Okrasná funkce

Dalším důvodem, proč si pořídit roletové mříže, je estetické hledisko. Ano, i tento doplněk totiž může přispět k atraktivitě vašeho podniku. Zvláště v obchodních centrech, pokud máte zavřeno, lze rolovací mříže považovat za okrasný prvek. Zvolíte-li průhlednou variantu, lidé se mohou i v době uzavření obchodu porozhlédnout po výloze, co za produkty nabízíte.

Výrobce a dodavatel špičkových mříží

V tuzemsku se produkcí roletových mříží v několika provedeních zabývá společnost Univers. Vyrábí nejen samotnou konstrukci, ale také vhodné lamely. K dispozici k tomu má vlastní stroje, díky nimž je schopna vytvářet řešení přímo na míru, pakliže vám zrovna nevyhovuje některý ze základních modelů. V sortimentu najdete kupříkladu rolovací mříže z neprůhledných profilů, jejichž součástí jsou ocelové lamely s vysekanými okénky. Alternativou pak budiž třeba varianty s průhlednými profily, což je právě ideální řešení pro obchody v nákupních centrech. Detailní informace lze nalézt na webových stránkách univers.cz.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora