Středa, 29 března, 2023

Romantiku ve dvou můžete zažít v jakémkoliv věku. Poradíme vám, jak na to!

Máte pocit, že jste unavení, vysíleni a váš partnerský vztah je tak nějak zažitou jistotou? Poskytněte vašemu vztahu takzvanou vzpruhu, víme jak na to. Jedním ze způsobů, jak být chvíli osamotě, v klidu, nabrat energii a posílit či oživit partnerský vztah, jsou lázně. Vyberte si z široké nabídky relaxačních pobytů šitých na míru přímo pro vás. Spa.cz vám nabídne ověřené a kvalitní ubytování, které vám bude vyhovovat a vy s partnerem budete opět zářit štěstím a láskou. Máme pro vás dva tipy na příjemnou relaxaci ve dvou. 

Klášter Hradiště nad Jizerou

Ve Středočeském kraji, v okrese Mladá Boleslav najdeme krásné městečko Klášter Hradiště nad Jizerou. Místní dominantou je bezpochyby pivovar připomínající zámek, který nabízí nádherné wellness balíčky se sektem a pivem pro páry. Po příjemném odpočinku se vydejte na místní historické památky, které jistojistě stojí za návštěvu. Za prozkoumání stojí kostel Panny Marie nebo barokní socha svatého Jana Nepomuckého. Také se můžete vydat do okolí města, například na Hamerské jezero nebo na blízkou rozhlednu zvanou Dneboh. Ubytování v Klášteru Hradiště nad Jizerou nabízí různé zvýhodněné balíčky s masážemi, vířivkou, sektem, vynikající večeří, ale i pivním zábalem a dalšími.  

Lázně Poděbrady

Kdo by neznal Poděbrady? Jedná se o místo, které už sto let patří mezi nejnavštěvovanější místa v České republice. Není se čemu divit. Nejčastěji lidé navštěvují lázně Poděbrady, kde na vás zapůsobí harmonická atmosféra kolonády, lázeňské centrum zahalené zelení, břehy Labe, minerální léčebné prameny, ale také úchvatné městečko plné kaváren a restaurací. Celkově se Poděbrady považují za romantické místo, kde si každý, ať už mlady či starý, najde to své. Pokud jste sportovní nadšenec a milujete například golf, jezdectví, plavání, cyklovýlety, bude pro vás místo jako stvořené. 

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora