Úterý, 28 března, 2023

Stanový přístřešek

Pomalu se schyluje k nejkrásnějším svátkům roku a to k Vánocům. Je na čase zamyslet se jako jejich strávíme. 

Vánoce 2020 budou výrazně odlišovat od těch předešlých vzhledem k hygienické omezení způsobené koronou. Pravděpodobně přijdeme o oblíbené vánoční trhy, mnohá města museli podle nejnovějších opatření vyhlášených ústředním krizovým štábem přistoupit k jejich zrušení. Uchazeči měli rezervované místa se stanovými přístřešky, kterým se budou vracet zaplacené kauce. 

Pokud i vy patříte mezi ty kterým byly zrušeny trhy a pořídili jste si stánek nemějte obavy. Stanový přístřešek má všeobecné využití – můžete jej využít nejen pro profesionální účely ale i v soukromí. Možnosti jsou opravdu neomezené, perfektně zastřeší narozeninovou oslavu nebo grilování během horkých letních nocí. Poslouží jako zastřešena dřeva na dvoře nebo úschovna zahradního nářadí. Jelikož má nůžkovou konstrukci  která se jednoduše rozkládá jako harmonika jeho rozložení je extrémně rychlé. A to přesně trhovci potřebují – ušetřit čas aby se mohli věnovat důležitým přípravám na prezentaci svých produktů, popřípadě přípravě výborných specialit u příležitosti konání zahradní párty.

Každá rodina si během svátečních dnů zachovává své tradice které posilují sounáležitost. Hygienická opatření jsou bezpochyby příležitostí a zároveň výzvou popřemýšlet o našich zvycích. Určitě dobře padne zkusit něco nového, popřípadě opustit omezující zvyky a tradice a uvědomit si co je pro rodinu skutečně důležité.

Vždyť přípravu na Vánoce a jejich atmosféru si umíme vytvořit přímo doma i se stanovým přístřeškem.

Konstrukce je vyrobena z pevné oceli nebo z hliníku. Je určena pro extrémní podmínky jako jsou mrazy a vysoká větrnost. Plachtoviny vydrží zátěž sněhu, jsou vyrobeny z odolné polyesterové látky s PVC vrstvou. V případě, že slunce roztaje sníh nemusíte se obávat prosakování vody protože plachtoviny jsou nepromokavé. Pomocí tří plných stěn vytvoříte nejen soukromí ale zamezíte i úniku tepla ve stanu. Do stanu je možné instalovat plynové ohřívače které svým designem podtrhnou zimní atmosféru. Vyzdobte si stánek světelnými řetězy a rozvěste na stropní tyčky vánoční dekorace. Tento rok si můžete připravit vlastní vánoční trhy v pohodlí svého domova.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora