Pátek, 24 března, 2023

Sůl z Mrtvého moře do koupele: Řešení zdravotních problémů

Sůl do koupele má různé využití. Tato speciální koupel může být prostředkem, jak zrelaxovat. Pokud si navíc dopřejete koupel se solí z mrtvého moře, můžete se těšit z několika příznivých účinků na zdraví.

Sůl z Mrtvého moře

Sůl z Mrtvého moře je velmi specifická, zejména svým složením. Oproti jiným solím dosahují minerální látky koncentrace až 32 %. Jedná se zejména o chlorid sodný a chlorid hořečnatý, ovšem obsahuje také chlorid draselný, vápenatý a zbytky minerálů a stopové elementární prvky. Všechny tyto složky mají potenciál řešit různé zdravotní obtíže, ať už lokální, či pro celotělové působení. Stačí si přitom jen dát koupel se solí z Mrtvého moře.

Mořská sůl

Mořská sůl vám pomůže s řešením různých kožních problémů. Nejčastěji je využívána pro léčbu onemocnění jako je lupénka, ekzém či plísně. Účinnou pomocí je také při akné či celulitidě. Stačí jen v teplé vodě rozpustit 250–500 gramů minerální soli. Ta z pokožky odstraňuje nečistoty a zároveň je skvělým prostředkem pro detoxikaci. Po koupeli je důležité tělo opláchnout čistou vodou, abyste smyli zbytky soli.

Sůl z Mrtvého moře do koupele

Dopřejte si ve vaně chvilku pro relaxaci. Je dobré v koupeli se solí strávit zhruba 20 minut, aby minerály mohly působit. Takováto koupel vám může pomoci s řešením nervového vypětí, revmatických a kloubních potíží. Sůl z Mrtvého moře do koupele má mnoho výhod, její použití je přitom velmi jednoduché. Po koupeli byste si měli dopřát ještě chvilku odpočinku. Aby pokožka dostala tu nejlepší péči, je dobré věnovat pozornost také hydrataci v podobě krémů.

Sůl do koupele má řadu pozitivních účinků a může vám pomoci s řešením různých zdravotních problémů. Právě sůl z Mrtvého moře má nejvyšší obsah minerálů a jde díky tomu o skvělou volbu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora