Neděle, 5 února, 2023

Tip na Dovolenou: Maledivy

Objevte krásu ostrovního státu Maledivy. Tato krásná země se nachází v Indickém oceánu. Nejbližší okolní země jsou Srí Lanka a Indie. Maledivy se staly TOP tropickou destinací. Oblíbili si ji tisíce Čechů, např. i Leoš Mareš nebo Nela Slováková. Využít můžete celoročně teplé počasí.

Maledivy navštíví každoročně asi 2 mil. turistů. Většina se ubytuje v resortech. Ty nabízí velmi kvalitní služby. Téměř každý resort má bazén a SPA. V těch nejlepších resortech můžete využít např. podvodní restauraci, zahrát si golf nebo prozkoumat podmořský život v ponorce. Na Maledivách najdete i ty nejdražší resorty, kde za noc zaplatíte stovky tisíc. Ne všechny resorty na Maledivách jsou ale tak drahé.

Pro ty, co by Maledivy rádi navštívili, ale resorty jsou pro ně příliš drahé anebo chtějí poznat ty opravdové Maledivy jsou tu lokální ostrovy. To jsou ostrovy na kterých žijí místní obyvatelé. Od roku 2012 je možné tyto ostrovy navštěvovat, do té doby bylo možné ubytování pouze v resortech. Na těchto ostrovech objevíte pravou tvář Malediv. Může se Vám stát že budete mít celou pláž jen pro sebe. Penziony a hotely zde poskytuji kvalitní služby za příjemné ceny.

Co zažít na Maledivách

99 % území Malediv tvoří Indický oceán. Proto téměř vše co se dá na Maledivách zažít motá kolem vody. Na Maledivách jsou vody plné podmořského života. Nemusíte být potápěči abyste si tuto krásu prohlédli na vlastní oči. Stačí vzít brýle nebo masku na šnorchlování, ponořit se a rázem se ocitnete v úžasném podmořském světě. Maledivy jsou místem kde zažijete velmi nevšední zážitky. Můžete plavat se žraloky, mantami nebo želvou. Na tyto krásné živočichy narazíte klidně i při šnorchlování z pláže. Nemusíte mít strach, je to bezpečné. Romanticky laděné duše se jistě budou kochat úchvatnými západy slunce do moře. Hotely Vám také rádi zajistí romantickou večeři přímo na pláži.

Dovolená na Maledivách

Pokud byste Maledivy chtěli navštívit, doporučujeme cestovní agenturu maledivy-levne.cz. Ubytování a další služby na Maledivách poskytuje od roku 2014. Zajistí Vám ubytování v těch nejlepších resortech ale i dostupných penzionech na nejkrásnějších lokálních ostrovech. Přečtěte si hodnocení cestovatelů, kteří Maledivy již navštívili: recenze Maledivy.

Zažijte tu nejkrásnější dovolenou na Maledivách.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora