Úterý, 28 března, 2023

Tipy na výlet

Pokud hledáte čistý vzduch a nádherné hory pro jarní a letní toulky, vezměte v potaz tipy na výlet Jeseníky a zamiřte do nejsevernější části Moravy. Jeseníky, to není pouze atraktivní lyžování v zimě, ale také turistika, termální koupaliště či Muzeum papíru v lázních Velké Losiny. Až se budete probírat tipy na výlet Jeseníky, vybírejte takové, které jsou vhodné i pro děti. Příjemnou procházkou můžete dojít například k originálnímu dřevěnému lesnímu baru, kde se jako celá rodinka dobře najíte i napijete. Skvělým tipem na výlet Jeseníky může být i procházka dlouhá jeden a půl kilometru bez náročného stoupání – procházka z Koutů nad Desnou na Dlouhé Stráně a zpět. Tento výlet zvládnou i větší děti a zkrátit si ho můžete pomocí autobusu.

Kam na dětské hřiště? 

Portál venkazdyden.cz se nejdříve zaměřoval pouze na mapování dětských hřišť v rámci České republiky. Velmi důležité pro něj bylo zjistit například to, jak jsou na tom dětská hřiště Praha, zda i v tomto velkoměstě mají maminky s dětmi kam vyrážet. Je skvělé, že do honby za hřišti a hřišťátky se zapojili i mnozí z vás. Teď už je jasné, kam na dětské hřiště v té či oné lokalitě vyrazit.

Kam na výlet? Inspirujte se!

Nejenom bábovičkami z písku a lezením po prolézačkách je malý člověk živ. I on rád podniká výlety a výpravy.  Aby pro vás bylo hledání vhodných výletů příjemné a jednoduché, pečlivě si tipy na výlet Český ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Praha projděte. Určitě tam najdete něco z vašeho okolí nebo třeba tip na výlet Jižní Čechy, který budete moci uskutečnit v rámci víkendu. A protože má být duben už jen krásný, neváhejte a tipem na výlet Beskydy, tipem na výlet České středohoří, tipem na výlet Jižní Morava nebo třeba tipem na výlet Praha se nechte inspirovat.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora