Úterý, 28 března, 2023

Tradiční české pivo

Chcete ochutnat tradiční české pivo z těch nejlepších surovin? České pivo a pivovarnictví má dlouholetou tradici a patří mezi nejznámější piva ve světě. Nejstarší doloženou českou tradici vaření piva má Břevnovský klášter, který byl založen roku 993. Nebo máte chuť na nějaké exotické pivo, které jste dosud ještě neochutnali? Tradice jedinečné chuti: osvědčené postupy a skvělé suroviny Unikátnost českého piva se opírá o tradiční ryze české technologické postupy a kvalitu použitých surovin. Vyniká sytější barvou, plnou chutí, Navštivte liberecký pivovar Beer Warehouse, který si pro své návštěvníky připravil širokou nabídku. Tento pivovar je navíc propojen s restaurací a s hudebním klubem, kde vám toto pivo rádi načepují. Pivovar byl slavnostně otevřen na začátku měsíce dubna 2018. Pivo to už není jen voda, ječný slad a chmel. Daleko častěji obsahuje náhražky ve formě chmelových produktů, extraktům a isoextraktům i cukru. Jedná se o tedy o nový projekt, který se stále rozšiřuje. Jestliže plánujete návštěvu Liberce, určitě sem zavítejte. Rozhodně nebudete své přítomnosti litovat.

České pivo

Unikátnost českého piva se opírá o tradiční ryze české technologické postupy a kvalitu použitých surovin. Vyniká sytější barvou, plnou chutí, intenzivní hořkostí a výrazným chmelovým aroma. Pojem Beer Warehouse Liberec představuje spojení tradičního pivovaru, moderní restaurace a nadčasového hudebního klubu. Využijte volný všední večer nebo třeba sobotní odpoledne a jděte vstříc novým zážitkům. Zázemí restaurace se nachází jen kousek od Ještědu. Můžete tedy její návštěvu spojit i se svými turistickými aktivitami a vyrazit sem třeba s celou svou rodinou. Zemský řemeslný pivovar vyrábí česká tradiční spodně kvašená piva a svrchně kvašená piva světové provenience. Vaříme přírodním řemeslným způsobem: pivo je nepasterované a dále neupravované, z nejkvalitnějších čerstvých surovin, v malých… Čepují zde světlou jedenáctku, polotmavou dvanáctku nebo populární svrchně kvašené speciály, které vás překvapí svou vytříbenou chutí. Bližší informace naleznete na webových stránkách kousekpiva.

Pivovar s dlouholetou tradicí

Piva se mezi sebou liší barvou, způsobem výroby nebo třeba obsahem alkoholu. Mít vlastní pivovar není nic jednoduchého. Výroba piva v Čechách má naštěstí mnohaletou tradici, z níž lze dobře těžit. Ačkoliv je tedy pivovar nově moderně zařízený a je v provozu jen několik měsíců, určitě se nemusíte bát, že by vám zde podávali nekvalitní pivo. Tmavé pivo má v českém pivovarnictví dlouhou tradici. Černé pivo je v oblibě zejména u žen a trochu trpí mýtem, že je sladké. To ale není zcela pravda. I tmavé pivo může být hořké. Jejich pivo perfektně podtrhne i chuť nabízených pokrmů ve vlastní restauraci Beer Warehouse, které jsou připravované jen z čerstvých a pečlivě vybíraných surovin. Pivní portál o českých pivovarech, jejich sortimentu a pivovarnictví obecně. Historie a současnost Pivovaru Svijany. Pivovar Liberec stojí za návštěvu v každém ročním období. Když ale dáváte přednost relaxaci se sklenkou piva venku na zahrádce, určitě svou návštěvu dlouho neodkládejte. Léto totiž nabízí ideální příležitost.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora