Pátek, 24 března, 2023

Velký výběr vinylových podlah najdete v novém showroomu v Praze

Toužíte po vinylové podlaze? Tuto volbu vám plně schvalujeme. Vinyl je skvělý a odolný materiál vhodný do každého interiéru. Nabídka vzorů je nepřeberná a splní představy i těch nejnáročnějších zákazníků. 

Seznamte se osobně s vinylovými podlahami

Pokud bydlíte v Praze nebo si do hlavního města uděláte výlet, přijměte pozvání do našich showroomů. Kromě již zavedené prodejny v Karlíně jsme v lednu tohoto roku otevřeli velké podlahové centrum v Letňanech. Na ploše 300 m2 je značná část sortimentu věnována právě vinylovým podlahám.

Přijďte si podlahy prohlédnout a osahat

Objednání přes internet je pohodlné a jednoduché. Podlaha však není jen o vzhledu. Důležitou roli hraje i pocit. V českých domácnostech je často zvykem chodit bez bot. Vaše nohy jsou tedy s podlahovou krytinou ve styku, děti si rády hrají na zemi. Osobním kontaktem se zvolenou podlahou zajistíte, aby byl pro vás dotek příjemný.

Nové centrum v Letňanech disponuje velkými skladovacími plochami

Naše prodejna v Karlíně si již dokázala vybudovat dobré jméno mezi zákazníky svým osobním přístupem a širokou nabídkou. Centrum podlah v Letňanech si klade ještě vyšší cíle. Součástí nového centra je sklad o ploše 1000 m2. Skladovací plochy tak umožňují rychleji uspokojovat poptávku zákazníků. Poloha v Letňanech je zvolena s ohledem na výbornou dostupnost pro zákazníky, ale i pro dopravce.

Podlahové centrum tvoří komunitu nadšenců do podlah

Naše showroomy nejsou jen místem, kde si prohlédnete podlahy. Dozvíte se o nových trendech, dostane se vám odborného poradenství od našeho zapáleného a proškoleného personálu, nejen v oblasti vinylových podlah. Ať jste profesionál v oboru, nebo amatérský kutil, mluvíme s vámi řečí, kterou pochopíte. Vaše spokojenost je pro nás prvořadým úkolem a radostí.

Doplňkové služby jsou v podlahovém centru samozřejmostí

Poradíme s výběrem, s dopravou, doporučíme odborné montážní firmy. Vinylové podlahy jsou na údržbu celkem nenáročné, i ony však vyžadují určitou péči. Dáme vám podrobná doporučení, můžete si u nás zakoupit prostředky, potřebné nářadí a vybavení. Ani podlahový laik se u nás nemusí stydět za dotazy. Jsme tu pro vás ve všech směrech.

Nabídka vinylových podlah je v Praze velmi široká

Pro základní orientaci se rozhodněte, jestli chcete podlahu lepenou nebo se zámkovým systémem. Také zvažte, zda preferujete dekor přírodního dřeva, kamene, nebo jiný speciální povrch. Nejste-li si jisti, rádi vám pomůžeme. Ve Světě podlah nabízíme kompletní podlahový servis od výběru až po konečnou realizaci.

S kolekcí Gerflor DesignArt učiníte rozhodnutí

Až spatříte kolekci vinylových podlah Gerflor DesignArt, utvrdíte se, že vinylová podlaha ze Světa podlah je tou nejlepší volbou. Kolekce krásných podlah s úchvatnými dekory si vás získá. Vinylové podlahy Gerflor DesignArt se hodí do bytových i komerčních interiérů, snese různý stupeň zátěže. Svět podlah tvoří váš svět od podlahy.

Více na: www.supellex.cz/kontakty

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora