Úterý, 28 března, 2023

Vestavby do auta maximálně využijí nákladový prostor vozidla

Sháníte možnost, jak pohodlně vyřešit vestavbu do auta nebo dodávky tak, aby splňovala vaše potřeby? Chystáte se auto využívat pro volné chvíle k cestování, nebo je vaším denním parťákem na cestách za klienty? Vestavby do auta skvěle využijí prostor. 

Na cestách se hodí kuchyň

Chystáte se vzít kamarády nebo rodinu na výlet? Rádi byste trávili volné chvíle v přírodě, ale nelíbí se vám představa nutnosti vařit pouze na místech, kde nefouká, neprší a kde se pohybuje hodně lidí? Díky vestavbě do auta se nemusíte ničím limitovat. Prostor vašeho kufru se promění v praktickou vestavbu, kde budete mít po ruce vše potřebné. Přejete si kousek kufru proměnit v praktickou kuchyň i se dřezem? Konečně budete moci připravovat pokrmy nebo ranní kávu kdekoliv a za každého počasí. 

Vestavba pro živnostníky

Jste často na cestách a prostor vašeho kufru nebo dodávky je skutečně v neutěšeném stavu? Spolehněte se na vestavby do aut, které jsou na míru řešeny pro živnostníky. Převážíte materiál, nářadí a pomůcky, které potřebujete při práci s klientem? Nechte si na míru vytvořit prostor pro všechny vaše předměty, které konečně budete přepravovat bezpečně. Využijte každý centimetr vašeho vozidla a mějte možnost si vždy dovézt bytelnou a uklizenou dílnu. 

Jaké máte vozidlo?

Do jakých vozidel se vestavby hodí? Individuální návrh a následná montáž lze provést do jakéhokoliv typu automobilu. Plně využít potenciál vozidla můžete jak u malého vozu typu kombi, tak u terénního SUV, dodávky nebo nákladního auta. Vestavba vám pomůže zorganizovat úložný prostor u aut všech značek. Vždy je individuálně řešena každá vestavba a provádí se v souladu s potřebami daného klienta. Je proveden návrh i následná montáž, vy se nemusíte o nic starat. 

Vestavby jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích, na požádání lze provést také zápis do velkého technického průkazu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora