Pátek, 24 března, 2023

Vše pro zkušené i začínající zahrádkáře

Rádi trávíte volný čas venku v přírodě a rádi se obklopujete krásou? Zařiďte si zahradu podle vašich snů a přání s naší pomocí. Zahradnictví KOUT podniká v zahradnickém oboru už víc, jak 20 let a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a rozšířili prodej o prodej Jehličnatých dřevin, prodej Azalek, prodej Listnatých dřevin, okrasných trav a spoustu dalšího. Zabýváme se také zahradnickými službami, jako údržba, výsadba menšího rozsahu apod. Postupem času jsme rozšířily tyto služby o návrhy, konzultace s klienty a následnou realizací na klíč. Do naší specializace spadají zahrady malé i velké, soukromé i firemní.

Nakupujte v online eshopu!

Pro naše zákazníky, jež nechtějí trávit čas návštěvami různých kamenných obchodů, zde máme zahradnictví eshop, jedno z mála online zahradnictví, které vám poskytne širokou nabídku, ale také především ucelený přehled více než 100 druhů rostlin. Kromě realizací zahrad, výsadby, ale i samotného prodeje se snažíme v zimních měsících neusínat na vavřínech a navštěvujeme nejrůznější kurzy, výstavy a školíme celý náš personál, abychom mohli neustále něco vylepšovat a zdokonalovat. Realizace zahrad Rakovník poskytuje všechny možné služby a prodává zahradnické potřeby, rostliny, keře pro všechny nadšené zahrádkáře.

Zahradnictví KOUT, to nejlepší pro vaši zahradu!

Za zmínku určitě stojí i prodej okrasných trav, prodej skalniček, prodej Popínavých dřevin a prodej Kapradin. Na našich stránkách si můžete jednoduše vyhledat, co zrovna potřebujete, anebo pokud dáváte přednost osobnímu odběru před online nákupem, navštivte nás přímo na naší prodejně ve Švihově. Náš ochotný personál vám vždy a za všech okolností dobře poradí a pomůže. Máme pro vás otevřeno ve všední dny od 9 hodin do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin. V neděli je zavřeno. Těšíme se na další spokojené zákazníky a věříme, že se k nám budete vždy rádi vracet!

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora