Neděle, 5 února, 2023

Vyberte vašim psím miláčkům ty správné granule

Není vůbec snadné živit své domácí mazlíčky tak, abychom jim v jídelníčku dodávali všechny důležité a potřebné vitamíny, minerály a živiny. Už dávno víme, že psům, kočkám i dalším doma chovaným zvířátkům škodí spousta „dobrot“, které jsme jim směle dávali, když jsme byli malí. Teď jako dospělí víme, že je potřeba zvířatům krmivo pečlivě vybírat. Pro jaké granule se rozhodnout pro toho či jiného psa?

Bohatý výběr granulí pro psy

Jestliže navštívíte jakýkoli e-shop s krmivy pro psy, zjistíte, že granule pro psy zaujímají velkou část sortimentu z odvětví krmiv. Není divu, kvalitní granule psům chutnají, voní, dělají dobře jejich trávení, skvěle se s jejich přispěním uklízí pevné exkrementy.

Je ale potřeba vybírat je tak, aby odpovídaly stáří vašeho mazlíka, také jeho způsobu života a zdravotnímu stavu. Jestliže máte doma maličké štěňátko, určitě mu nedávejte stejné granule, jako jeho dospělému tátovi či mámě. To stejné platí u pejsků, které mají nějaké zdravotní potíže. Tak, jako nám lidem nevyhovuje něco ve stravě, to stejné se může dít i jim.

Další kategorií jsou granule pro aktivní psy, nebo pro seniory, kteří už jen tu a tam popojdou zkontrolovat ulici, dojdou se nás zeptat, kdy bude jídlo, a pak usednou vedle nás, kde po chvíli usnou.

Nakupujte výhodně

Je škoda utrácet za kvalitní krmivo zbytečně mnoho, když do misky pro psy můžete nasypat prověřené granule s masem i zeleninou, které jste sehnali s úsporou několika desítek procent.

Aktuálně můžete na www.hawaj.cz koupit třeba vybrané granule Brit Premium se slevou až 46 % z původní ceny, Carnilove se slevou až 38 %, Friskies se slevou 23 %, Eukanuba se slevou až 42 %, nebo třeba Pedigree se slevou taktéž 31 %. Akce se často mění, a tak stačí sledovat web a počat si na slevu granulí, které váš pes miluje.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora