Neděle, 5 února, 2023

Vzdělaný zaměstnanec je základem prosperující firmy. Používáte e-learning?

Dvacáté první století s sebou přináší stále se zrychlující vývoj nejrůznějších technologií, optimalizaci pracovních postupů i spoustu nových vynálezů. Ať už se pohybujete v jakémkoliv odvětví podnikání, musíte tyto trendy sledovat a přizpůsobovat jim svou činnost. K dosažení daného cíle je nutné disponovat zkušenými a vzdělanými zaměstnanci. Jak je naučit vše potřebné?

Komplexní problematika bezpečnosti práce od koordinátora BOZP

Téma online vzdělávání je nevyčerpatelnou oblastí, na kterou se zaměřují všechny moderní firmy. V naší malé zemi patří mezi nejvyhledávanější pomocníky především společnost PREVENT, jež se na poli práce se zaměstnavateli pohybuje již přes dvacet osm dlouhých let. Mezi její specializace patří BOZP a PO, pracovnělékařské služby, stejně jako plně nastavitelný learning management system.

Právě poslední zmíněná služba představuje intuitivní a komplexní platformu EDUNIO, na jejímž základě podstatně usnadníte celý proces výuky vašich podřízených. Nebudete tak muset řešit složité plánování, pořádání prezenčních seminářů, podrobnou legislativu a další neoblíbené záležitosti. Jaké benefity přináší daný systém?

Bez znalostí to nejde

Představte si počítačovou platformu, která disponuje úplně všemi podstatnými detaily, díky nimž vyřešíte veškeré procesy od A až po Z. Během několika málo kliknutí dostanete přístup k úvodnímu představení firmy novým kolegům, libovolným kurzům, dotazníkům, webinářům, knihovně, správě GDPR a nepočitatelnému množství dalších záležitostí. To vše v jednom intuitivním balíčku.

Ať už jsou na pořadu dne e-learningové kurzy, udělování potřebných certifikátů, automatizovaná organizace školení či jakákoliv další činnost, vždy je základem vaše specifické nastavení. Každý podnik totiž vyžaduje naprosto odlišný přístup a jiné vědomosti, a proto přichází platforma EDUNIO s funkcí jednoduché tvorby vlastních údajů.

Profesionální přístup

Samozřejmě to není o tom, že si stáhnete jakýsi program a následně budete na vše sami. Zahájíte-li spolupráci s experty ze společnosti PREVENT, dočkáte se poctivé zákaznické péče, pomoci s nastavením i předem připravených základních kurzů. Zároveň lze vsadit i na tvorbu profi seminářů na míru, tudíž není nutné trávit hodiny vymýšlením vlastních podkladů.

Co se týče ceny za poskytnuté služby, několik desítek korun za uživatele ročně představuje pro většinu podnikatelů naprosto mizivou částku. Otevřete si internetové stránky pod výše vloženými odkazy, podívejte se na krátkou prezentaci a rozhodněte se sami, zdali si chcete usnadnit nezanedbatelné vzdělávání vašich podřízených. Bude-li vaše odpověď ANO, stačí použít některý z uvedených kontaktů a vrhnout se do akce.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora