Neděle, 5 února, 2023

Brzdový třmen: Repas nabízí řadu skvělých výhod

Brzdový třmen neboli brzdič je využíván u různých typů vozidel, návěsů či přívěsů. Pravidelná údržba vzduchových či kapalinových brzd si žádá právě také opravu brzdového třmenu a jeho repasi. Nemusíte tak nakupovat nový kus, repase je spolehlivým řešením.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen byste od nového kusu v podstatě nepoznali. Shodují se totiž svým vzhledem, funkčností a také životností. Díky repasi můžete značně ušetřit, investice do nového brzdového třmenu je totiž až trojnásobná oproti opravě. Zejména v zimním období, kdy je na vozovkách posypová sůl, dostávají brzdy zabrat a je proto třeba o ně pečovat. Neváhejte proto využít opravu brzdových třmenů, abyste i nadále mohli jezdit bezpečně.

Opravený brzdový třmen

Repase brzdičů probíhá velmi rychle, nemusíte se tak obávat, že byste bez svého vozidla zůstali na dlouhou dobu. Opravený brzdový třmen můžete mít dokonce ještě ten den, kdy o něj požádáte. V některých případech je totiž již připravený skladem, vy si ho tak můžete rovnou vyzvednout, či nechat dopravit. Jestliže je nutná repase daného brzdiče, pak k renovaci mnohdy dochází ještě v den, kdy jste služby poptali. U specifických modelů může oprava trvat dva dny.

Brzdový třmen repas

Pro brzdový třmen repas nabízí ideální řešení. Ušetříte a ve voze přitom nepoznáte rozdíl. To je zaručeno především díky kvalitní opravě. Brzdový třmen je nejprve rozebrán a je vyňat celý vnitřní agregát. Odlitek brzdiče je poté očištěn od rzi a ošetřen speciální barvou, která zvyšuje jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Na závěr pak už jen stačí vyměnit celý vnitřní agregát a brzdový třmen je opět připraven k provozu.

Repasované brzdové třmeny jsou oblíbeným řešením pro mnoho řidičů, nabízí totiž řadu výhod. Navíc získáte dvouletou záruku. Během této doby tak máte nárok na případnou opravu.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora