Neděle, 5 února, 2023

Bytové doplňky pro vaši domácí pohodu

Máme pro vás takové doplňky do bytu, které vám udělají hezčí interiér, promění ho a zároveň zajistí pohodlí. A protože jsou praktické, ušetří vám práci v domácnosti, a dokonce i peníze. Co si třeba pořídit ubrus, povlaky na polštářky nebo podsedáky na židle? Řekneme vám proč.

Krásný stůl každý den

Ubrus ochrání stůl před rozlitým vínem, kapkami od omáčky i mastnými skvrnami, takže vám ušetří práci s drhnutím a umýváním. Ale chrání i před náhodnými škrábanci a rýhami, a proto jeho používání šetří vaše peníze. Když ještě přidáte snadnou údržbu a nový vzhled interiéru, je to jasná volba. Že jste zatím nepoužívali ubrus, protože máte nový stůl z masivu? Měli byste to zkusit s běhounem na stůl, i ten při správném výběru barvy a vzoru dokáže váš stůl i konferenční stolek nejen ochránit, ale ještě mu dát nový šmrnc. Vyberte si mezi našimi  ubrusy  a určitě najdete ten pravý!

Povlékněte polštáře i polštářky

Mít na polštářcích a polštářích povlaky na polštář, to je dost důležité. Polštáře používáte denně, opíráte si o ně ruce, hlavu, celé tělo; děti si s nimi hrají i na podlaze. Proto se snadno ušpiní, a prát povlaky, to je rozhodně snadnější a ekonomičtější než každou chvíli cpát do pračky zašpiněné polštářky, které se tím ničí. Takový povlak na polštářek má navíc i tu vlastnost, že za pár korun dokáže naprosto proměnit vzhled vašeho bydlení. U nás si vyberete nejen povlak na druhý polštář do ložnice, ale dokonce i celé sady povlaků na polštářky pro každou příležitost.

Podsedák na každou židli

Na židli se vždy sedí lépe, pokud máte pod sebou něco měkkého, proto jsou tu podsedáky. A kdybyste náhodou měli doma chladno, takový podsedák je zároveň i tepelná izolace, takže nenastydnete. Naše podsedáky na židle mají povrch z kvalitních praktických materiálů, měkkost a hřejivost zajistí vnitřní výplň. Jsou mobilní, takže když potřebujete, můžete je z kuchyňské židle vzít s sebou na zahradní posezení, aby vám víc chutnala ranní káva. Na výběr máte z několika druhů, tvarů a mnoha barevných odstínů, takže si jistě vyberete ten pravý pro každou židli.

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora