Úterý, 28 března, 2023

Proč si vybrat nový byt po síti online?

Internet a jeho virtuální realita není už pro mnoho let nic neobvyklého. Mladá i střední generace si v tomto rozhraní zvykla nakupovat, trávit volný čas a bavit se. Dnes už nikoho nepřekvapí, když se v e-shopech kupuje oblečení, jídlo nebo elektronika. Ale že se dá online koupit i byt? Ano, i to velmi lehce.

Prototypem online rezervace jsou byty na prodej Praha 3 na Vackově, které lze vybírat pomocí multifunkční aplikace. V okamžiku, kdy potenciální zájemce vejde na webové stránky byty.navackove.cz, může pomocí myši rozkliknout virtuální vizualizaci jednotlivých bytových domů a kochat se.

Jasná představa

Poté, co si vyberete konkrétní dům, objeví se katalog bytů. Kliknete-li na vybrané patro a budete před sebou mít detailní půdorys všech bytových jednotek s umístěním schodišť i výtahů. Okamžitě tak získáte představu o tom, jak a s kým budete sousedit a jestli se například vaše potenciální ložnice neobjevuje vedle výtahové šachty. Možných variant a variací je nespočet. Stvořit byt snů podle vlastních představ po síti je dnes naprosto reálné.

Projekt na Vackově disponuje 342 byty o velikostech 1+kk až 5+kk. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Prostor bytů je řešen tak, aby byla maximálně zajištěna vzdušnost a přísun přirozeného denního světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras.

Transparentní informace

Architektonické pojetí citlivě pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu. Příznivé pro život zde je i okolí, které využívá přirozené zeleně i logistické dostupnosti a návaznosti na centrum metropole.

Život na Žižkově je odpradávna uzpůsoben pro rodiny s dětmi. Dostatek místa pro jejich vyžití a dobré podmínky k socializaci jsou pro mnoho lidí stěžejní. Výběr adresy a konkrétní jednotky lze díky vstřícnosti developera uskutečnit v klidu a z pohodlí domova, aniž byste byli ve stresu nebo pod tlakem. Potenciální zájemce má ihned k dispozici maximum informací, včetně ceny. Co si přát víc?

- Reklama -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -PR článek
- Reklama-123jobs

Další články autora